W środę 10.10.2018 r. o godzinie 18.00 rozegraliśmy w Serocku przełożony z 9 kolejki mecz rewanżowy z Rysiem Laski. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu wygraliśmy zdecydowaną różnicą goli.

Pierwsza kwarta meczu była bardzo wyrównana. Po stworzeniu kilku dogodnych okazji wykorzystaliśmy jedną z nich i prowadziliśmy 1:0. W drugiej kwarcie nasza drużyna zaczęła coraz mocniej atakować i przełożyło się to na kolejne bramki, chociaż rywale odpowiedzieli jednym trafieniem. Po dwóch kwartach wygrywaliśmy 4:1. Trzecia kwarta była w naszym wykonaniu bardzo dobra i po zdobyciu 6 goli oraz zachowaniu w niej czystego konta wyszliśmy na spokojne prowadzenie 10:1. W ostatniej części meczu strzeliliśmy jeszcze 4 gole, ale przeciwnikom pozwoliliśmy na znacznie więcej niż w poprzednich kwartach, w efekcie czego zdobyli oni jeszcze 2 gole. Nasza gra w tym meczu była dobra i solidna, momentami bardzo dobra. Zdarzały się jednak także fragmenty, w których wyglądało to nieco chaotycznie i brakowało uspokojenia gry. W perspektywie całego meczu byliśmy zespołem dużo lepszym od rywali, co obrazuje choćby sam wynik. Najbardziej może cieszyć dobra gra defensywna, szczególnie w trzech pierwszych kwartach, gdzie rywale nie mieli zbyt wielu klarownych okazji podbramkowych. Brawa dla całego zespołu za kolejne okazałe zwycięstwo po dobrej grze!

Środa 10.10.2018 r. godz. 18.00, Stadion Miejski w Serocku, czas gry 4 x 15′

KS Sokół Serock – LKS Ryś Laski 14:3

(1:0, 3:1, 6:0, 4:2)

Skład Sokoła:

Szymon Rydzewski, Szymon Bogdański, Patryk Brejnak, Krzysztof Gajewski, Cezary Jędrzejewski, Oskar Kurowski, Filip Młynkowski, Nataniel Opałka, Grzegorz Przybyszewski, Jakub Suszczyński, Kamil Szajda.

Gole: Brejnak 3, Szajda 3, Jędrzejewski 2, Kurowski 2, Opałka 2, Gajewski 1, Rydzewski 1.

Asysty: Bogdański 2, Gajewski 2, Kurowski 2, Rydzewski 2, Młynkowski 1, Szajda 1.

Trener: Tomasz Luks.

Kolejny mecz ligowy:

13.10.2018 r. (sobota) godz. 10.00 Sokół Serock – Rządza Załubice

(Stadion Miejski w Serocku)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *