W niedzielę 10.03.2019 r. drużyna Orlików E1 wzięła udział w turnieju Irzyk Cup, organizowanym na boisku pod balonem na warszawskim Bemowie.

Na turniej trener powołał 10-ciu zawodników z najlepszą punktacją treningową w okresie styczeń-luty. Zawody były obsadzone ciekawymi zespołami, a każdy mecz był pożytecznym sprawdzianem dla naszej drużyny. Na pewno najbardziej odczuwalny był brak naszego bramkarza Szymka. Chłopcy zastępujący go w bramce starali się jak mogli, jednak sporej części bramek można było uniknąć mając większe doświadczenie bramkarskie. Z uwagi na to część wyników spotkań była nieco niesprawiedliwa, gdyż gra naszego zespołu w wielu momentach była naprawdę dobra. Chłopcy cały czas starali się budować akcje, grać zespołowo i co najważniejsze – mimo kolejnych przegranych spotkań nie poddawali się i nie przestawali realizować założeń. Ta konsekwencja jest godna podkreślenia, mimo niekorzystnych wyników na boisku. W pierwszej, grupowej fazie gry, odnotowaliśmy 3 porażki i następnie graliśmy w tzw. Lidze Europy. Tam w kolejnych 3 meczach odnieśliśmy 2 porażki i na koniec 1 remis. W tych spotkaniach stwarzaliśmy sobie sytuacje do zdobycia większej liczby bramek, jednak części z nich nie potrafiliśmy wykorzystać. W meczach zawodnicy zdobyli kolejne bezcenne doświadczenie i do końca pokazali charakter i jedność zespołową. Wyniki są dla nas natomiast kolejnym bodźcem do ciągłego rozwoju piłkarskiego.

 

Niedziela 10.03.2019 r., Turniej Irzyk Cup, Warszawa – Bemowo

Skład Sokoła:

Patryk Brejnak, Szymon Bogdański, Bartosz Druchniak, Krzysztof Gajewski, Cezary Jędrzejewski, Oskar Kurowski, Nataniel Opałka, Kamil Szajda, Adam Wawrzyniak, Sylwester Wójcik.

Trener: Tomasz Luks.

 

Mecze po 16 minut:

KS Sokół Serock – Królewscy Płock 0:3

 

KS Sokół Serock – MŁKS Łomża II 1:5

Gol: Gajewski

 

KS Sokół Serock – UKS Irzyk Warszawa 0:6

 

KS Sokół Serock – ATP Champion Biała Podlaska 3:4

Gole: Bogdański 1, Kurowski 1, Gajewski 1

Asysty: Szajda 2, Brejnak 1

 

KS Sokół Serock – MŁKS Łomża II 1:4

Gol: Jędrzejewski

 

KS Sokół Serock – A2R Warszawa 2:2

Gole: Gajewski 1, Szajda 1

 

Klasyfikacja końcowa turnieju Irzyk Cup:

  1. KS Łomianki
  2. MŁKS Łomża I
  3. UKS Irzyk Warszawa
  4. Królewscy Płock
  5. MŁKS Łomża II
  6. ATP Champion Biała Podlaska
  7. KS Sokół Serock
  8. A2R Warszawa

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *