W sobotę drużyna B klasy rozegrała przedostatni mecz ligowy w tej rundzie, przeciwnikiem była drużyna Wisły Zakroczym.

IMAG0834.jak zmniejszyc fotke pl

Mecz został rozegrany w Zakroczymiu w trudnych wietrznych i deszczowych warunkach z przerwą na lądowanie śmigłowca wojskowego na płycie boiska. Spotkanie było bardzo wrównane i w zasadzie wygrać mógł każdy, zarówno nasza drużyna jak i przeciwnicy stworzyły sporo dobrych okazji do zdobycia gola ale piłka nie chciała wpaść do siatki. Gra była bardzo szarpana na skutek warunków pogodowych oraz nerówności boiska ale do końca emocjonująca i trzymająca w napięciu. W doliczonym czasie gry przeciwnikom dopisło trochę szczęścia i zdobyli gola, nam zabrakło już czasu na wyrównanie i niestety doznaliśmy porażki. W następnej kolejce mamy pauzę a w ostnim meczu gramy na wyjeździe z Rządzą Załubice.

 

Wisła Zakroczym – Sokół II OSIR Serock 1:0 (0:0)

 

Skład: Chmura, Różycki, Kostia, Lewandowski Maciej, Giziński, Zawistowski, Jagielski, Przybysz, Kaniewski, Ostrowski, Kwaśniak

 

Żółte kartki: Jagielski, Zawistowski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *