W marcu 2016 roku nasz klub realizując kolejny etap założeń systemu szkolenia w nowo  powstałej Akademii Piłkarskiej Sokół OSiR Serock przedstawił w Starostwie Powiatowym projekt zorganizowania rozgrywek piłkarskich dla najmłodszych zawodników trenujących w klubach  powiatu. Nasz pomysł został przyjęty bardzo pozytywnie, a realizacją tego przedsięwzięcia zajął się Powiat Legionowski.

IVLigaDSC 7169

W dniu 17 kwietnia zainaugurowaliśmy zawody pilotażowym turniejem w Jadwisinie. Nastpne zawody odbywały sie w odstępach dwu tygodniowych, a ich gospodarzami były kolejno kluby KS Sokół Serock, FDA Wieliszew oraz GCKiS Jabłonna. W dniu 19 czerwca na boisku w Jadwisinie odbył się ostatni finałowy turniej I edycji tych rozgrywek.

Dzięki zaangażowaniu Powiatu Legionowskiego oraz uprzejmości Gmin gospodarzy obiektów, na których toczyły się zmagania, impreza zakończyła się dużym sukcesem. Idea okazała się strzałem w „samo okienko”, a efekt końcowy I edycji tych rozgrywek znacznie przerósł nasze oczekiwania. Potwierdzeniem tego jest decyzja Powiatu Legionowskiego o kontynuacji turniejów po wakacjach.

Nasi podopieczni w tych rozgrywkach godnie reprezentowali Akademię Piłkarską Sokół OSiR Serock, a ich podejście i zaangażowanie od razu przełożyło się na dobre wyniki sportowe.

Zapraszamy do lektury obszernej relacji z tych rozgrywek na stronie Powiatu:

http://powiat-legionowski.pl/index.php/pl/pilkarska-liga-powiatowa

Informacje o PIŁKARSKIEJ LIDZE POWIATOWEJ w innych mediach:LEGIO24:

http://www.legio24.pl/jadwisin-wystartowala-pilkarska-liga-powiatowa/

MIEJSCOWA:

http://www.miejscowa.pl/2016/06/21/final-powiatowej-ligi-pilkarskiej-w-jadwisinie/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *