1.02.2020 reprezentacja roczników 2010 i 2011 wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Halowym im. Wojciecha Werczyńskiego w Pułtusku.

W fazie grupowej przyszło nam się mierzyć z 4 zespołami. W pierwszym meczu dzięki bardzo dobrej grze całej drużyny wysoko pokonaliśmy PAF Płońsk 4:0. Na następny mecz czekaliśmy ponad 2 godziny i z tego powodu na nowo trzeba było się wdrażać do gry. Naszym następnym przeciwnikiem był zespół Gospodarzy. Mimo lepszej gry z naszej strony przez całe spotkanie, przez nieporozumienie w szeregach obronnych straciliśmy bramkę w ostatnich sekundach meczu i ostatecznie przegraliśmy to starcie 0:1. Kolejny mecz rozegraliśmy z zespołem Orła Sypniewo, który zakończył się jednobramkowym remisem. Ostatni mecz w grupie rozegraliśmy z zespołem MKS Ciechanów. Mimo szybko straconej bramki, chłopcy się podnieśli odnosząc zasłużone, ale i wymęczone zwycięstwo 4:2, zapewniając sobie awans do półfinału z drugiego miejsca w grupie.

W półfinale zmierzyliśmy się ze zwycięzcą drugiej grupy, czyli zespołem AP 11 Legionowo. Mecz dostarczył bardzo wielu emocji. Gra obu drużyn stała na wysokim poziomie i o tym o kto wygra musiały zadecydować rzuty karne. Mimo świetnie obronionych 2 rzutów karnych przez naszego bramkarza Kubę Stańczaka to rywale cieszyli się z awansu do półfinału.

Mecz o 3 miejsce to ponowne starcie z Młodymi Orłami Nadnarwianki Pułtusk. Trener w wyjściowym składzie na ten mecz wystawił zawodników, którzy do tej pory grali mniej. Chłopcy trzymali się dzielnie, mimo znacznej przewagi fizycznej przeciwników. Po zmianach w składzie z wyniku 0:1 udało się wyjść na jednobramkowe prowadzenie dzięki bramkom Igora Rosłona i Janka Kaczorowskiego. Niestety rywale doprowadzili jeszcze do wyrównania i o wyniku ponownie musiały zadecydować rzuty karne. Zadecydowała dopiero 4 seria, w której zawodnik rywali przerwał niemoc strzelecką obu zespołów zapewniając swojej drużynie zwycięstwo.

Królem strzelców całego turnieju został Szymon Śledziewski, który strzelił łącznie 8 bramek!

Chłopcy wrócili z turnieju ze sporym niedosytem. Z odrobiną szczęścia mogliśmy zająć miejsce na podium, na co wg wielu obserwatorów swoją grą w pełni zasługiwaliśmy. Z pewnością wyciągniemy wnioski z niestrzelonych karnych i na następnych turniejach będziemy bardziej skuteczni w tym elemencie.

Wyniki meczów:

Sokół Serock – PAF Płońsk – 4:0
Bramki: Szymon Śledziewski x4

KS Sokół Serock – Młode Orły Pułtusk – 0:1
Bramka: Śledziewski Szymon
🎥Link do meczu: https://youtu.be/ChSDSBtc0g4

KS Sokół Serock – Orzeł Sypniewo 1:1
Bramka: Szymon Śledziewski

KS Sokół Serock – MKS Ciechanów – 4:2
Bramki: Szymon Śledziewski x2, Daniel Kanigowski, Jan Chełstowski,
🎥Link do meczu: https://youtu.be/2BE6-2Z4hD0

Półfinał:
KS Sokół Serock – AP 11 Legionowo 0:0 k. 0:1
🎥Link do meczu: https://youtu.be/6lkp4SO8hZc

Mecz o 3 miejsce:
KS Sokół Serock – Młode Orły Pułtusk 2:2 k. 0:1

Bramki: Igor Rosłon, Jan Kaczorowski.
🎥Link do meczu: https://youtu.be/XtWf5cXZ0j4

Grali: Jan Chełstowski, Jan Kaczorowski, Igor Rosłon, Szymon Śledziewski, Jakub Stańczak, Olek Szymański, Daniel Kanigowski, Franek Szrama.

Źródło zdjęć: Fanpage UKS Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *