W czwartej kolejce rozgrywek B klasy przyszło nam po raz kolejny grać z liderem rozgrywek, tym razem na wyjeździe a przeciwnikiem był WKS Rząśnik.

IMAG0739

Tradycyjnie w składzie na skutek różnych obowiązków zawodników zaszło 8 zmian w stosuku do poprzedniego meczu, mimo pauzy w rozgrywkach pierwszej drużyny kilku zawodników wyznaczonych do gry w B klasie nie zagrało z różnych przyczyn. Na skutek wszystkich osłabień nie sprostaliśmy przeciwnikom pod żadnym względem wysoko przegrywając. Jedynym pocieszeniem jest strzelenie 4 bramek i stworzenie kilku dobrych sytuacji do strzelenia goli. Niestety gra obronna całej drużyny pozostawiała wiele do życzenia i dla tego mecz zakończył sie pogromem, zawodnikom brakowało sił a zabrakło zawodników na ławce, ktorzy daliby zmianę zmęczonym tak jak było to w poprzednim meczu w Serocku. Trzeba sie teraz pozbierać po tym laniu i przygotować do meczu z Pogonią Józefów.

 

WKS Rzaśnik-Sokół II OSIR Serock 13:4(5:0)

 

Skład: Kardynał, Lewandowski Marcin, Kostia, Lewandowski Maciej, Giziński, Ostrowski (46min. Kwaśniak), Bawoł,Chudy, Jagielski (46 min. Przybysz), Smoliński, Zawistowski 

 

Bramki: Bawoł x 2, Zawistowski x 2

 

Żółta kartka: Chudy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *