Niedzielna Piłkarska Liga Powiatowa- I wiosenny turniej 2017- Jadwisin

W dniu 9 kwietnia 2017 nasza drużyna uczestniczyła w turnieju w Jadwisinie. W turnieju wzięło udział 6 drużyn, a ostatecznie zajęliśmy w nim 4 miejsce.
Turniej rozpoczęliśmy od wysokiej porażki z drużyną Żbika Nasielsk  0-5, Następnie zagraliśmy z AMP Gool Legionowo, który wygraliśmy 4-1(bramki Bartosz Bik, Rafał Lagner, Gabriel Krawczyk, Ksawery Lendzion). Późniejsza porażka z AP 11 Legionowo Piaski 0-1 sprawiła, że graliśmy o miejsca 4.-6. W tejże grupie udało nam się wysoko ograć naszych rywali, gdyż nasi zawodnicy na dobre się rozkręcili. Zwycięstwo 7-0 z AP 11 oddział Konopnicka(bramki Gabriel Krawczyk x2, Oskar Djaczko, Rafał Lagner x2, Igor Rosłon, Ksawery Lendzion), oraz 4-1 z AMP Gool(Gabriel Krawczyk x2, Oskar Djaczko x1, Bartosz Bik) sprawily, iż skończyliśmy rywalizację na 4 miejscu.

Chłopcy z meczu na mecz się rozkręcali, co za tym idzie- dla nas szkoda, że turniej był tak krótki 🙂

Grupa G wystąpiła w następującym składzie: Alvaro Kędzierski, Bartosz Bik, Rafał Lagner, Oskar Djaczko, Szymon Śledziewski, Filip Kalinowski, Igor Rosłon, Ksawery Lendzion, Artur Kruk, Norbert Kruk, Gabriel Krawczyk.

Strzelcy bramek:

Gabriel Krawczyk- 5 bramek

Rafał Lagner- 3 bramki

Ksawery Lendzion- 2 bramki

Bartosz Bik- 2 bramki

Oskar Djaczko- 2 bramki

Igor Rosłon- 1 bramka

 

Z postawy zespołu, szczególnie w drugiej części turnieju, można być bardzo zadowolonym. Nasi mali zawodnicy na pewno wynieśli z tego turnieju bardzo cenną naukę, która poskutkuje jeszcze lepszymi wynikami w przyszłości.

Ze sportowym pozdrowieniem,
trener Maciek

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *