W sobotę 02.12.2017 r. w hali sportowej w Dzierżeninie rozegraliśmy mecz sparingowy z drużyną Młodych Orłów Pułtusk. Mecz był okazją sprawdzenia swoich umiejętności na tle mocnego przeciwnika.

Rywale pokazali nam, w których miejscach mamy jeszcze rezerwy sportowe. Mecz był dla nas pożyteczną lekcją futbolu. Spotkanie rozegraliśmy w długim czasie trwania, 6 x 15 minut, aby każdy zawodnik zebrał dużą dawkę boiskowego doświadczenia. Młode Orły zwyciężyły nas wynikiem 16:11, który był sprawiedliwym rezultatem. Nasz zespół zmarnował bardzo wiele świetnych okazji strzeleckich, będąc w większości z nich sam na sam z bramkarzem gości. Trzeba oddać golkiperowi rywali znakomitą dyspozycję i umiejętności, jednak mimo tego nasi chłopcy powinni więcej takich sytuacji potrafić wykorzystać. Należy dodać, że rywale również byli nieskuteczni w wielu sytuacjach, stąd wynik oddawał to, co działo się na boisku. Chłopcy sprawdzili się w meczu z silnym rywalem, co na pewno będzie procentować w przyszłości.

Sokół gr. D – Młode Orły Pułtusk 11:16

Skład Sokoła:

Szymon Rydzewski, Patryk Brejnak, Kacper Grochowski, Krzyś Gajewski, Michał Błażkowski, Filip Młynkowski, Kamil Szajda, Mateusz Brandebura, Bartek Druchniak, Adam Wawrzyniak, Christian Moyles.

Gole: Szajda 4, Błażkowski 2, Grochowski 2, Brejnak, Gajewski, samobójczy

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *