W Święto Niepodległości rozegraliśmy ćwierćfinał Okręgowego Pucharu Polski. Do Serocka przyjechała IV Ligowa Victoria Sulejówek. Victoria obecnie zajmuję 2 miejsce w tabeli i przyjechała z podstawowym składem do Serocka.

Mecz od pierwszej minuty był bardzo wyrównany z sytuacjami po jednej i drugiej stronie. Dobre tempo meczu sprawiało że było to bardzo fajne widowisko, niestety bez obecności kibiców na trybunach/ Pozdrawiamy kibiców Victorii jak i Sokoła, którzy razem śledzili spotkanie zza płotu Stadionu.

W 26′ Artur Rawa na 1:0 dla Sokoła, asysta Sylwek Szambelan, w 40′ ponownie Artur Rawa i ponownie asysta Sylwek Szambelan, w 41′ minucie piękny strzał z Dystansu Sylwka Szambelana i mamy 3:0. Z takim wynikiem udaliśmy się do szatni.

W drugiej połowie goście zaczęli zaraz atakować naszą bramkę. Wyraźnie było widać że Victoria chce odwrócić wynik tego spotkania. W 57′ minucie goście strzelają bramkę kontaktową na 3:1, minutę później w 58′ ponownie Artur Rawa na 4:1!!!! Kolejny Hattrick Artura Rawy! W 63′ minucie druga żółta dla Michała Czarneckiego, gramy w 10tke. 65′ minuta Sulejówek na 4:2, w 76′ wpada bramka na 4:3. Nerwowa końcówka, My się bronimy i mamy również swoje sytuację, jednak Sulejówek ciśnie na remis. Goście trafiają w słupek i w poprzeczkę, w pierwszej połowie również już raz obili nasz słupek. Emocje do samego końca! Sędzia główny dzisiejszego spotkania dolicza 4 minuty do regularnego czasu, no i kluczowa sytuacja w doliczonym czasie 🙁 Nasz były zawodnik Stanisław Ławcewicz – Musialak wchodzi w pole karne, Błażej Cichmiński spóźniony, wycina Staśka w polu karnym i sędzia dyktuje karnego dla gości. Victoria wykorzystuje karnego i mamy 4:4. CO ZA MECZ!

Koniec spotkania, czekają nas karne. W karnych odpadamy niestety z wynikiem 5:6 🙁

BRAWO ZA WALKĘ, DZIĘKUJEMY ZA EMOCJE KTÓRE NAM DALIŚCIE W TYM SEZONIE W PUCHARZE!

Skład: Dąbek, Sobczyk, Żuber, Rosiński, Cichmiński, Lipski, Choszcz, Głowacki, S. Szambelan, Czarnecki, Rawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *