Drugi mecz został rozegrany na boisku w Warszawie z Polonezem.

IMAG07571.jak zmniejszyc fotke pl

Do meczu przystąpiliśmy w zmienionym składzie w stosunku do poprzedniego meczu na skutek chorób kilku zawodników. Mecz zaczął sie dal nas trochę pechowo ,ponieważ w pierwszej akcji meczu straciliśmy bramkę i dwóch zawodników na skutek lekkich urazów, którzy do gry wrócili dopiero po paru minutach pauzy. Na boisku od samego początku przewagę miała nasza drużyna stwarzając sporo dobrych sytuacji, zabrakło jednak skuteczności co sie zemściło po jednej z akcji przeciwników tracąc drugą bramkę. W drugiej połowie na szczęście udało sie strzelić dwie bramki i mecz zakończył sie remisem.Chłopcy wykonywali wszystkie nałożone zadania meczowe,szczególnie dobrze grali piłką wyprowadzając akcje od swojej bramki. Skuteczność strzelecka mogłaby być lepsza i mecz zakończyłby sie naszym zwycięstwem ale zabrakło trochę szczęścia co w piłce nożnej sie zdarza.

 

Polonez Warszawa-Sokół OSIR Serock 2:2 (2:0)

 

Skład: Składanek, Sałata, Wdowiak, Winnicki, Duchnowski, Kurcz, Rozkosz, Petrosyan, Płoński, Bujanowicz, Szymańczyk

 

Bramki: Płoński as.Bujanowicz, Winnicki as. Rozkosz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *