#ReprezentacjaPowiatuLegionowskiegorocznika2010 kończy turniej Piłkarski Olimp na 4 miejscu !

Podsumowując wyjazd na turniej do Gdańska możemy stwierdzić jedno nasza reprezentacja rozwija się i gra z najlepszymi. Faza grupowa to bardzo dobra postawa naszych zawodników

2 miejsce 5 zwycięstw 1 remis 1 porażka łączny dorobek 16 punktów przegrana bardzo pechowa 1:0 z drużyna Lechii Gdańsk. Druga faza turnieju to już półfinały i finały które były zbędne w tym turnieju ponieważ formuła gry to każdy z każdym. Widać było w meczu półfinałowym iż nasza drużyna dała bardzo dużo z siebie w fazie grupowej z każda minuta zmęczenie było większe. Mimo dwóch świetnych okazji jakie #RepreztacjaPowiatuLegionowskiego miła w meczu z drużyna TeamGliwce nie udało się strzelić bramki przegrywamy 3;0 w meczu półfinałowym. Mecz o 3 miejsce to również porażka i efekt końcowy to 4 miejsce w turnieju oczywiście pechowe ale zawodnicy oraz trenerzy mogą być dumni z gry swoich zawodników.

Gdańsk był pechowy ale gra i postawa zawodników z turnieju na turnieju przynosi efekt. Jedynie ciężka praca oraz zaangażowaniem można dojść na szczyt. Wierzymy ze granie z najlepszymi klubami w Polsce przyniesie pożądane efekt.

#ReprezentacjiPowiatuLegionowskiegoRocznika2010

🏆 Gratulujemy zwycięstwa zespołowi Team Gliwice widzimy się na #TwinCitiesSerockCup

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *