W niedzielę, 15.11.2020 udaliśmy się do Zielonek na 16 kolejkę Warszawskiej ligi okręgowej.

Gospodarzem były rezerwy Dumy Bielan, Hutnik II Warszawa.

Mecz zaczął się wyrównanie, Hutnik wzmocniony 5 zawodnikami z pierwszej drużyny stwarzał sobie sytuacje. My też mieliśmy swoje szanse i stwarzaliśmy groźne sytuację. W 28′ minucie zawodnik Hutnika trzymał bezpośrednią czerwoną kartkę, od tego momentu grał już tylko Sokół! Wynik spotkania otworzył w 34′ minucie Daniel Głowacki. Z wynikiem 0:1 udaliśmy się do szatni. Po przerwie już tylko Sokół, 57′ minuta i Michał Czarnecki na 0:2, 83′ minuta Mateusz Markowicz i wynik końcowy ustala Patryk Olszewski w 87′ minucie.

Brawo MYDLARZE! Brawo DRUŻNA!

Skład: Durzyński, Żuber, Głowacki, Cichmiński, Lipski, Szambelan S., Choszcz, Czarnecki, Markowicz, Pastewka, Rawa

Zmiany: 60′ Olszewski za Szambelan S., 65′ Darkowski za Rawa, 65′ Maciej Karpik za Czarnecki, 70′ Niedźwiedź za Głowacki, 84′ Bednarz za Markowicz, 84′ Sobczyk za Lipski