Seniorzy przegrywają drugi mecz w tym sezonie. W niedzielę, 08.11.2020 rozegraliśmy mecz „U Siebie” w Rembertowie z K.S. Wesoła. Graliśmy w Rembertowie bo w Wieliszewie odbywały się biegi które potem zostały odwołane i stąd decyzja na Rembertów. Niestety bałagan z meczami w roli gospodarza trwa dalej i końca nie widać 🙁 Co chwilę musimy kombinować i szukać, nie jest to żadne usprawiedliwienie lub wymówka, ale mocno dezorganizuje nam to przygotowania i marnuje cenną energie 🙁

W mecz weszliśmy dobrze, Patryk Olszewski już w 5′ minucie na 1:0 dla Mydlarzy. Wesoła potrzebowała trochę żeby wejść w mecz. W 32′ minucie goście doprowadzili do remisu, a w 38′ minucie wyszli na prowadzenie. Z wynikiem 1:2 udaliśmy się do szatni!

Druga połowa zaczęła się nieco gorzej dla nas niż pierwsza. Goście mocno ruszyli i atakowali naszą bramkę. Radek Rosiński otrzymał w 52′ żółtą i w 59′ drugą żółtą, od 59′ gramy w 10tke. W tej samej minucie ponownie Patryk Olszewski na 2:2! Wesoła jednak nie odpuściła i trzeba powiedzieć szczerze że bardziej chcieli od nas. W 69′ minucie goście strzelają bramkę na 2:3 i z takim wynikiem kończymy mecz. Tym samym tracimy pozycję lidera i placujemy się ponownie na 2 miejscu w tabeli.

Już w środę, 11.11.2020 ćwierćfinał Pucharu Polski w Serocku, z Victoria Sulejówek!

Skład: Shatokhin, Rosiński , Żuber, Cichmiński, Niedźwiedź, Choszcz, Olszewski, Bednarz, Markowicz, Pastewka, Rawa

Zmiany: 60′ S. Szambelan za Olszewski, 74′ Darkowski za Bednarz, 78′ Głowacki za Choszcz, 78′ M. Karpik za Markowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *