W sobotę, 21.11.2020, rozegraliśmy ostatni mecz ligowy rundy jesiennej. Naszym rywalem był Mazur Radzymin.

Mecz rozpoczął się wyrównanie. Obie drużyny taktycznie dobrze ustawione. Sokół po 10 minutach gry przejął kontrolę i kreował coraz więcej sytuacji podbramkowych. W 23′ minucie wynik spotkania otworzył Machał Czarnecki, a 2 minuty później Artur Rawa na 2:0. Z takim wynikiem udaliśmy się do szatni.

Druga połowa już całkowicie pod dyktando MYDLARZY! W 69′ minucie Patryk Olszewski na 3:0, Artur Rawa ponownie w 74′ minucie na 4:0. 3 minuty później przewinienie naszego zawodnika w polu karnym i sędzia Mateusz Brzeski pokazuje na wapno dla gości. 15 letni Szymon Knap umieszcza pewnie piłkę w naszej bramce. W 82′ minucie Maciej Karpik ustala wynik końcowy dzisiejszego spotkania na 5:1!

BRAWO MYDLARZE! BRAWO DRUŻYNA!

Bardzo udana runda za nami! Kończymy półmetek na 2 miejscu w tabeli z dorobkiem 41 punktów i tylko 1 punktem straty do lidera Bug Wyszków!

Skład: Durzyński, Rosiński, Głowacki, Cichmiński, Lipski, Szambelan S., Choszcz, Czarnecki, Markowicz, Pastewka, Rawa

Zmiany: 58′ Niedźwiedź za Głowacki, 64′ Sobczyk za Markowicz, 64′ Olszewski za Szambelan S., 70′ Żuber za Pastewka, 75′ Karpik M. za Rawa, 75′ Bednarz za Czarnecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *