Trzeci turniej PLP został rozegrany w Jadwisinie, rywalizowaliśmy z dwoma drużynami Wisły Jabłonna i naszą drużyną z grupy C.

IMAG1094.jak zmniejszyc fotke pl

 

Wyniki turnieju nie są zbytnio zadawalające, szczególnie w kontekście niezłej gry i realizacji założeń meczowych. Niestety do lepszych wyników meczów zabrakło skuteczności pod bramką przeciwnika podczas całej masy dogodnych sytuacji. Należy mieć nadzieję, że na następnym turnieju padnie więcej bramek a konsekwencja w grze wypracowana na treningach zostanie utrzymana.Turniej pokazał chłopcom, że granica między porażką z zwycięstwem jest bardzo mała, jedna akcja szczególnie w ostanich minutach meczu może zdecydować czy po ostatnim gwizdku sędziego możemy się cieszyć czy nie pozostaje nam tylko smutek.

 

AP Sokół OSIR Serock- Wisła Jabłonna II  0:0

AP Sokół OSIR Serock- AP Sokół Serock C  5:1

AP Sokół OSIR Serock- Wisła Jabłonna I  2:3

 

Skład: Składanek, Petrosyan, Raczkowski, Stępień, Malanowski, Winnicki, Bujanowicz, Jędrysiak, Kurcz

 

Bramki: Bujanowicz-2, Stepień-2, Malanowski-3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *