W niedzielę 18.02.2018 r. w nieco okrojonym składzie wzięliśmy udział w kolejnym turnieju Piłkarskiej Ligi Powiatowej w hali w Wieliszewie.

Ze względu na choroby oraz wyjazdy części chłopców, tym razem zgłosiliśmy tylko 1 zespół w liczbie 8 zawodników. Do rozegrania mieliśmy 5 spotkań po 12 minut. Można powiedzieć, że z każdym meczem gra była coraz lepsza, ale wynikało to przede wszystkim z warunków postawionych przez rywali. Zaczęliśmy od porażki, następnie zanotowaliśmy 2 remisy, a na koniec 2 wygrane. Zróżnicowany poziom trudności przeciwników dokładnie pokazał nasze możliwości. Z mocniejszymi drużynami, gdzie presja rywali była większa, a czasu na podjęcie decyzji mniej, mieliśmy problemy z konstruowaniem akcji i przejęciem kontroli nad meczem. W spotkaniach, w których nacisk rywali był mniejszy, potrafiliśmy rozgrywać piłkę, wykorzystywać elementy ćwiczone na treningach i stwarzać wiele sytuacji podbramkowych. Chłopcy „dzielili się piłką”, a wiele bramek padło po asystach. Każdy zawodnik miał szansę sprawdzić się przynajmniej przez połowę meczu jako bramkarz. Turniej był dla nas kolejnym pożytecznym sprawdzianem i dawką informacji zwrotnych o realizowanym szkoleniu. Uzyskane wyniki pozwoliły nam zająć 2 miejsce na 6 zespołów.

Skład Sokoła:

Rafał Dudkowski, Bartek Druchniak, Filip Młynkowski, Krzysztof Gajewski, Kamil Szajda, Christian Moyles, Adam Wawrzyniak, Oskar Kurowski.

 

Wyniki meczów:

Sokół D – Wisła Jabłonna 1:3 (Młynkowski as. Kurowski)

Sokół D – Sokół E 1:1 (Młynkowski)

Sokół D – AMP Gool Stanisławów Pierwszy 0:0

Sokół D – Derkacz Czosnów 1:0 (Szajda as. Moyles)

Sokół D – Sokół F 5:0 (Moyles, Szajda as. Moyles, Wawrzyniak, Dudkowski as. Wawrzyniak, Młynkowski as. Szajda)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *