Sokół Serock Korona Jadów 04.09

Dnia 04.09.2017 r. rozegraliśmy mecz III kolejki III Ligi Okręgowej Trampkarzy C2. Naszym przeciwnikiem była drużyna Korony Jadów. Szczegóły tej rywalizacji – w rozwinięciu newsa.

Skład Sokoła: Zyskowski Sz. – Kowalewski M. (Stępień M.), Dudkowski R., Kujawka M.,  Sperczyński T., Ostrowski A. (Malanowski D.), Oktaba M. (Kryśkiewicz R.), Tomalak F., Kaczmarczyk A. (Kurcz Sz.,Przybyszewski K.), Kopacz J. (c) , Nalazek J.

Mecz rozegraliśmy w poniedziałek, po ustaleniu wspólnego terminu z drużyną gości. Meczowi towarzyszyła deszczowa aura, jednak nie zraziło to zawodników obu drużyn do gry. Nasza drużyna pod nieobecność kilku zawodników zagrała w nieco zmienionym składzie, jednak warto zaznaczyć, że wszyscy zawodnicy ostatecznie sprostali zadaniom, jakie dostali przed meczem, pokazując solidny poziom przez całe 70 minut meczu. Od początku w naszych poczynaniach widać było większą kulturę gry. Nasi zawodnicy spokojnie rozgrywali piłkę, raz za razem dogrywając piłki w kierunku skrzydłowych i napastnika. Przez 20 minut zdołaliśmy kilkukrotnie stworzyć sytuacje bramkowe, jednak brakowało skuteczności. Bardzo dobrze w kilku akcjach interweniował bramkarz gości. W 22 minucie, jedna z nielicznych akcji zakończyła się rzutem wolnym dla przeciwnika. Niestety Szymon Zyskowski nie uchronił drużyny przed stratą gola. Do przerwy mieliśmy jeszcze 13 minut na strzelenie chociażby gola wyrównującego, jednak brakowało kilku elementów gry, które zazwyczaj dobrze u nas funkcjonowały. Mimo nienajgorszej gry schodziliśmy do szatni z niekorzystnym wynikiem. Wynik do przerwy: 0:1

W przerwie zawodnicy usłyszeli kilka wskazówek, które spowodowały, że gra całej drużyny zdecydowanie się poprawiła. Nasi zawodnicy częściej zagrażali bramce przeciwnika, co przełożyło się na zdobycie aż 5 goli! W 39′ bramkę zdobył Jakub Nalazek, który do końca powalczył o piłkę i z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki. W 44′ wyszliśmy na prowadzenie, a bramkę ponownie zdobył Jakub Nalazek. Na kolejną bramkę czekaliśmy do 55′ kiedy to Jakub Kopacz uruchomił podaniem Jakuba Nalazka, a ten pewnie umieścił piłkę w bramce. W 58′ Jakub Nalazek zdobył kolejnego gola, po bardzo ładnym dryblingu, zakończonym celnym strzałem na bramkę. W końcówce na boisku pojawili się rezerwowi zawodnicy. Jeden z nich ustalił wynik spotkania. W 68′ po ładnej akcji, Szymon Kurcz miał przed sobą pustą bramkę – co prawda nie trafił czysto w piłkę, lecz ostatecznie akcję skutecznie wykończył Rafał Kryśkiewicz. Wynik końcowy: 5:1

Drużynie należą się brawa za realizację zadań, które sobie nakreśliliśmy oraz za to,że potrafiliśmy odwrócić losy meczu. Przez całe 70 minut byliśmy drużyną lepszą piłkarsko i zasłużenie zgarnęliśmy 3 pkt-y. 

Kolejny mecz zagramy z Talentem Targówek na wyjeździe, który podobnie jak nasza drużyna póki co wygrywa wszystkie spotkania. Początek meczu w niedzielę, 10.09.2017 r. o godzinie 11:00!

 GALERIA Z MECZU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *