Talent

W sobotę, 8 kwietnia o godzinie 11:00 rozegraliśmy mecz z Talentem Targówek na własnym stadionie, w ramach 5 kolejki ligowej. Niestety ulegliśmy nieznacznie gościom 1:2. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Skład Sokoła: Nalazek J.- Sperczyński T. (Stępień M.), Kujawka M., Oktaba M.(Jeż M.), Szachna K.(Dudkowski R.), Malanowski D.,Kopacz J.(c) (Kurcz Sz.), Kaczmarczyk A.(Tomalak F.), Stalmach J.(Bentkowski P.)

Mecz rozpoczęliśmy w bardzo dobrym stylu, gdyż w pierwszych trzech minutach mieliśmy dwie okazje sam na sam z bramkarzem (Stalmach J.,Kopacz J.) oraz dobrze wykonany rzut rożny, jednak niestety rzadna z tych sytuacji nie zakończyła się dla nas golem. Chwilę później goście delikatnie zepchnęli nas do obrony, jednak ich strzały były niegroźne. W 8 minucie wyszliśmy na prowadzenie, po dobrze wyprowadzonym kontrataku. Doskonałym podaniem popisał się Karol Szachna, a „swoje” zrobił Jakub Stalmach, który w kolejnym meczu wyprowadził nas na prowadzenie. W dalszej części gry spotkanie nieco się wyrównało. W 25 minucie spotkania goście zdobyli wyrównującą bramkę, po strzale zza pola karnego. Bramka padła „dzięki” naszej biernej postawie w środku boiska. Wynik do przerwy 1:1

Po przerwie nieznaczną przewagę mieli goście, jednak dobrze spisywała się nasza obrona, która dobrze rozbijała kolejne ataki przeciwnika. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, goście zdobyli bramkę na 1:2, w 59 minucie spotkania. Niestety nieźle grającej drużynie przydarzyła się seria błędów. Mimo bramki, która mogła podciąć nam skrzydła, nasza drużyna zerwała się do ataku. Doskonałą okazję w doliczonym czasie gry miał Daniel Malanowski, jednak jego dobry strzał obronił bramkarz gości. Wynik końcowy 1:2

Kolejny mecz ligowy rozegramy na wyjeździe, 23-go kwietnia, o godzinie 17:30 z drużyną UKS Ostrówek.

Plan na najbliższy tydzień:

– wtorek 17:45-19:30 Trening – boisko główne w Serocku

– czwartek 18:00-19:30 Trening – boisko boczne w Serocku

– piątek (godzinę potwierdzę sms-em) – sparing z Legionovią 2005

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *