UKS

W sobotę, o godzinie 18:00 rozegraliśmy kolejny mecz ligowy. Tym razem w meczu u siebie zmierzyliśmy się z sąsiadem w tabeli – UKS-em Bródno. Podobnie jak w meczu wyjazdowym, wygraliśmy wysoko bez straty gola. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Skład Sokoła: Zyskowski Sz. – T.Sperczyński (M.Stępień), Kujawka M., Oktaba M. (Jeż M.), Szachna K. (Dudkowski R.), Malanowski D., Kopacz J., Tomalak F. (Krzykowski M.), Stalmach J. (Bentkowski P.)

Mecz rozpoczął się z małym opóźnieniem, ponieważ przed spotkaniem mieliśmy burzę. Gdy już zaczęliśmy, to zrobiliśmy to w najlepszy możliwy sposób, ponieważ w 40 sekundzie wyszliśmy na prowadzenie. Ładnym podaniem prostopadłym popisał się Daniel Malanowski, a akcję pewnie wykończył Jakub Stalmach. Przez cały mecz bardzo dobrze graliśmy piłką, z pewnością przyjemnie dla oka. W 10′ strzelilśmy drugiego gola. Bramkę zdobył Jakub Stalmach, a asystą popisał się Jakub Kopacz. W środkowej cześci pierwszej połowy zanotowaliśmy okres około 5 minut słabszej gry, po której znów zaczęliśmy grać zdecydowanie lepiej i zaczęliśmy stwarzać okazje bramkowe. W tym okresie czasu przeciwnik stworzył 1 sytuację bramkową, jednak czujnie w sytuacji sam na sam zachował się Szymon Zyskowski. W 29′ meczu bramkę zdobył Mateusz Kujawka, po dobrze wykonanym rzucie rożnym przez Daniela Malanowskiego. Wynik do przerwy 3:0

Po przerwie nasza gra w dalszym ciągu była bardzo dobra i sukcesywnie strzelaliśmy kolejne bramki. W 49′ hattricka ustrzelił Jakub Stalmach, po bardzo dobrym podaniu Daniela Malanowskiego, który zanotował z kolei trzecią asystę. W 55′ po akcji w bocznym Michała Krzykowskiego, bramkę ponownie zdobył Jakub Stalmach. W 57′ bardzo dobre podanie prostopadłe Jakuba Kopacza doprowadziło Jakuba Stalmacha do sytuacji sam na sam z bramkarzem. Nasz zawodnik został sfaulowany w polu karnym, w wyniku czego sędzia podyktował rzut karny. Stały fragment gry na bramkę zamienił Mateusz Kujawka. W 59′ padł ostatni gol w tym meczu. Świetnym dryblingiem popisał się Jakub Stalmach, który na koniec pewnie wykończył swoją indywidualną akcję. Wynik końcowy 7:0

Z pewnością był to bardzo udany mecz w wykonaniu całej drużyny. Wszyscy bardzo dobrze wykonywali swoje zadania, w wyniku czego zasłużenie wygraliśmy spotkanie. Należy jednak pamiętać, że potrzebna jest dalsza solidna praca, aby wygrywać kolejne spotkania w takim stylu.

Plan na najbliższy tydzień:

– wtorek 17:45-18:00 Trening – boisko główne OSiR

– czwartek 18:00-19:45 Trening – boisko boczne OSiR

– piątek 17:30-19:00 Trening – boisko w Jadwisinie

– sobota 11:00 Mecz z Escolą II Varsovia (Zbiórka 10:00)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *