Sokół Serock UKS Bródno 04.11

W sobotę, 4.11. rozgraliśmy mecz 13 kolejki III Ligi Okręgowej Trampkarzy C2. Naszym przeciwnikiem była drużyna UKS Bródno. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Skład: Zyskowski Sz. – Jeż M.(c)(Ślęzak M.), Dudkowski R., Kujawka M., Szachna K. (Kowalewski M.), Oktaba M.(Kryśkiewicz R.), Ostrowski A. (Kaczmarczyk A.), Kopacz J., Kurcz Sz., Stalmach J.(Bentkowski P.), Tomalak F. (Nalazek J.)

 W sobotnie przedpołudnie przyszło nam grać z niżej notowanym przeciwnikiem. Od początku meczu byliśmy drużyną lepiej zorganizowaną, jednak w prostych sytuacjach nie potrafiliśmy dobrze sfinalizować akcji. W 8′ wyszliśmy na prowadzenie. Dobrą prostopadłą piłkę otrzymał Jakub Stalmach, który zagrał piłkę wzdłuż pola karnego, a piłkę do bramki skierował Szymon Kurcz. Po wyjściu na prowadzenie przeprowadziliśmy kilka zmian. W 17′ wprowadzony na boisko Jakub Nalazek dostał bardzo dobre podanie otwierające od Mateusza Kujawki, jednak w sytuacji sam na sam popełnił błąd i piłka nie trafiła do bramki. Mimo prowadzenia, nie graliśmy dostatecznie agresywnie w odbiorze.Takie podejście zemściło się w 20′, kiedy to bierna postawa kilku zawodników doprowadziła do prostej straty bramki. Przed przerwą mieliśmy jeszcze kilka szans na wyjście na prowadzenie. Najlepszą okazję miał Jakub Nalazek, ale piłka po jego strzale w 32′ trafiła jedynie w poprzeczkę. Wynik do przerwy: 1:1

Po przerwie nasza drużyna zagrała na przyzwoitym poziomie. Już w 36′ wyszliśmy na prowadzenie. Jakub Nalazek bardzo ładnym półgórnym podaniem obsłużył Jakuba Stalmacha, a ten z półwoleja trafił gola z cyklu „stadiony świata”. Piłka po strzale naszego napastnika odbiła się jeszcze od poprzeczki zanim trafiła do bramki. W 38′ Jakub Nalazek znowu asystował przy bramce Jakuba Stalmacha, który wyraźnie wraca do dobrej dyspozycji fizycznej. W 45′ Jakub Stalmach skompletował hattricka po podaniu Michała Oktaby. W 50′ meczu bramkę zdobył Antoni Ostrowski, po dośrodkowaniu Jakuba Kopacza z rzutu rożnego. Bramka bardzo ucieszyła wszystkich kibiców, ponieważ Antek rozgrywał bardzo dobry mecz i tym golem podkreślił dobry występ. W końcówce spotkania podkręciliśmy tempo gry, wielokrotnie odbierając piłkę na połowie przeciwnika. W 67′ ponownie gola zdobył Jakub Stalmach, po podaniu Michała Oktaby. W 69′ Jakub Stalmach zdobył swoją 5 bramkę, tym razem dobijając strzał Jakuba Nalazka. Wynik końcowy: 7:1

Ostatni już mecz w tej rundzie rozegramy w niedzielę, 12.11.2017 r. o godzinie 10:30 w Wieliszewie. Naszym przeciwnikiem będzie FDA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *