Sokół Serock UKS Ostrówek 17.09

W niedzielę, 17.09.2017 r, o godzinie 11:00 rozpoczęliśmy mecz z drużyną UKS Ostrówek, w ramach 5 kolejki, III Ligi Okręgowej Trampkarzy C2. Szczegóły dotyczące tej rywalizacji – w rozwinięciu newsa.

 Skład: Przybyszewski K. – Dudkowski R., Jeż M. (c), Kujawka M., Kowalewski M. (Stępień M.), Oktaba M. (Kryśkiewicz R.), Kopacz J.(Malanowski D.), Ostrowski A.(Kaczmarczyk A.), Kurcz Sz. (Bartkowski M.), Nalazek J., Stalmach J. (Bentkowski P.)

W meczu z UKS Ostówkiem byliśmy faworytem. Poprzednie dwa mecze, w których spotkały się nasze drużyny, zakończyły się wygranymi Sokoła (ostatnio 9:0 – w czerwcu). Tym razem udało się wygrać jeszcze bardziej zdecydowanie. Od początku nasza drużyna była bardziej poukładana, lepiej rozgrywała piłkę i lepiej grała w odbiorze. W 4′ wyszliśmy na prowadzenie po dobrze wykonanym rzucie rożnym. Dośrodkowywał Jakub Kopacz, a pięknym wolejem popisał się Michał Oktaba. W 6′ Strzeliliśmy kolejnego gola po rozegraniu rzutu rożnego. Po dośrodkowaniu Jakuba Kopacza, Michał Jeż strącił piłkę do Jakuba Nalazka, a ten bez problemu umieścił piłkę w bramce. Kolejnego gola zdobyliśmy w 18′, kiedy to po podaniu Mateusza Kujawki, bramkarza zaskoczył wracający po kontuzji Jakub Stalmach. W 19′ po raz kolejny zaskoczyliśmy rywala, tym razem, Michał Oktaba wykonał bardzo dobre dośrodkowanie, a piłkę głową do bramki skierował Jakub Nalazek. W 21′ Antek Ostrowski popisał się bardzo ładnym podaniem prostopadłym do Jakuba Stalmacha, a ten nie pomylił się i pokonał bramkarza. W 22′ Jakub Nalazek skompletował hattricka, po wykończeniu podania Szymona Kurcza. W 25′ Jakub Nalazek uderzył z rzutu wolnego, błąd popełnił bramkarz gości, dzięki czemu mogliśmy cieszyć się z kolejnego gola. W 26′ wprowadzony kilka minut wcześniej, Piotr Bentkowski obsłużył ładnym podaniem Jakuba Nalazka, a ten ponownie pokonał bramkarza. W 30′ Mateusz Kujawka ponownie popisał się ładnym podaniem otwierającym, a kolejnego gola zdobył Jakub Nalazek. W 33′ zdobyliśmy dziesiątego gola dzięki trafieniu Jakuba Nalazka. Asystę przy jego trafieniu zaliczył Szymon Kurcz. W 35′ Szymon Kurcz zaskoczył bramkarza strzałem wykonanym, po asyście Piotra Bentkowskiego. Wynik do przerwy: 11:0

Po przerwie graliśmy nieco słabiej niż w pierwszej części gry. Mimo to udało się zdobywać kolejne bramki. W 44′ meczu po kolejnym rzucie rożnym wykonywanym przez Jakuba Kopacza, piłkę do bramki skierował Mateusz Kujawka. W 49′ Mateusz Kujawka po raz kolejny zdobył gola, tym razem po dobitce strzału Jakuba Nalazka. W 52′ bramkę zdobył Jakub Stalmach, po ładnej akcji dwójkowej z Jakubem Kopaczem. Tym samym Jakub Stalmach skompletował hattricka. W 55′ Jakub Stalmach ponownie wykończył akcję, po asyście Jakuba Kopacza. Kolejnego gola zdobyliśmy w 61′ kiedy to Jakub Nalazek wykończył bardzo dobre podanie Michała Oktaby. W 64′ Michał Oktaba ustalił wynik meczu, pięknym podaniu prostopadłym Daniela Malanowskiego. W 67′ swoją szansę na zdobycie bramki miał też Antoni Ostrowski, jednak po jego ładnym uderzeniu, piłka odbila się od słupka i nie znalazła drogi do bramki. W końcówce spotkania goście mieli swoją jedyną szansę na zdobycie gola, jednak nasza drużyna wyblokowała strzały przeciwnika. Wynik końcowy: 17:0

Z pewnością po tak wysokim zwycięstwie należy pochwalić drużynę za wynik, ale przede wszystkim za bardzo ładną grę, ktorą z przyjemnością można było oglądać. Mimo wygranej widać było kilka elementów, które nie funkcjonowały do końca tak jak należy i nad tym będziemy musieli popracować. Kolejny mecz rozegramy na wyjeździe, w środę, 20.09. o godzinie 15:00, a naszym przeciwnikiem będzie UKS Bródno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *