uks st bab

Dnia 12 lutego (niedziela) o godzinie 11:00 rozegraliśmy kolejny sparing, przygotowujący drużynę do rozgrywek ligowych. Tym razem zagraliśmy sparing z drużyną GOSiR Stare Babice, która podobnie jak my występuje na III poziomie rozgrywkowym. Na meczu pojawiliśmy w komplecie, dzięki czemu mogliśmy wypróbować różne warianty ustawienia. Rozegraliśmy 4 kwarty, wszystkie w różnych zestawieniach, co z pewnością daje na przyszłość więcej możliwości drużynie.

Przez pierwsze trzy kwarty byliśmy drużyną dobrze zorganizowaną i moim zdaniem lepiej prezentowaliśmy się na boisku, niż gospodarze. W ostatniej kwarcie zabrakło konsekwentnej realizacji założeń przez całą drużynę, co spowodowało utratę dwóch bramek, w tym jedną – w ostatniej akcji meczu. 

Z pewnością jest to nauczka na przyszłość dla całej drużyny. Miejmy nadzieję,że wszyscy wyciągniemy z tego odpowiednie wnioski.

Bramki: Stalmach J. x2

Skład: J.Nalazek – R.Dudkowski, M.Oktaba – M.Stępień, D.Malanowski, J.Kopacz, Sz.Kurcz, T.Sperczyński – J.Stalmach

Zagrali również: P.Bentkowski, M.Jeż, A.Kaczmarczyk, M.Kujawka, K.Szachna, F.Tomalak

Kolejny mecz zagramy już w ramach rozgrywek ligowych. Naszym przeciwnikiem będzie UKS Bródno, z którym zagramy na wyjeździe, 11 marca o godzinie 10:30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *