W sobotę, 08.02.2020, MYDLARZE rozegrali swój 3 sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej, Warszawskiej Ligi Okręgowej. Trener Łukasz Choderski powołał na ten sparing 19 zawodników, z czego pięciu, to zawodnicy testowani.

Pierwsza połowa nie była taka dobra w naszym wykonaniu, Madziar miał więcej z gry i stwarzał groźne sytuacje. Jednak to Sokół wyszedł w 23′ minucie na prowadzenie. Rzut wolny, Krystian Szambelan dośrodkowuje i Zawodnik testowany strzela bramkę na 1:0. W 37′ minucie, nasz kapitan, Michał Durzyński, broni karnego i z wynikiem 1:0 dla nas idziemy do szatni.

Druga połowa już całkowicie pod dyktando Sokoła. Zorganizowana gra w drugich 45′ minutach pozwoliła Sokołowi na strzelenie aż 7 bramek, z czego aż cztery strzelił Artur Rawa, do tego Artur dołożył jeszcze dwie asysty. Bardzo cieszy postawa drużyny i sparingi wyglądają coraz lepiej w naszym wykonaniu.

Kolejny sparing rozegramy w sobotę, 15.02.2020, godzina 15:00, w Sulejówku, a przeciwnikiem będzie Płomień Dębe Wielkie. Serdecznie zapraszamy!

Skład pierwsza połowa:

Durzyński, Karpik M., Cichmiński, Rosiński, Zawodnik Testowany, Głowacki, Choszcz, Zawodnik Testowany, Szambelan S., Szambelan K., Olszewski

Skład druga połowa:

Durzyński, Karpik M., Cichmiński, Zawodnik Testowany, Rosiński, Wiśniewski, Calak, Zawodnik Testowany, Szambelan S., Kalinowski, Rawa

Zmiany w 65′ Minucie:

Darkowski za Karpik M.
Czarnecki za Szambelan S.
Testowany za Testowany

Bramki:

23′ minuta, Zawodnik Testowany, Asysta Krystian Szambelan

55′ minuta, Patryk Kalinowski z karnego

58′ minuta, Artur Rawa, asysta Patryk Kalinowski

65′ minuta, Zawodnik Testowany, asysta Artur Rawa

69′ minuta, Madziar Nieporęt

75′ minuta, Artur Rawa

83′ minuta, Zawodnik Testowany, asysta Artur Rawa

84′ minuta, Artur Rawa, asysta Patryk Kalinowski

90′ minuta, Artur Rawa, asysta Czarnecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *