W sobotę 24.11.2018 r. rozegraliśmy mecz towarzyski na boisku w Jadwisinie z drużyną UKS Varsovia rocznik 2009.

Mecz kontrolny po zakończeniu rundy jesiennej był kolejną okazją do sprawdzenia naszych umiejętności zdobywanych podczas treningów. Rywalem był wymagający zespół o rok młodszych chłopców z renomowanej szkółki UKS Varsovia. W naszej drużynie wystąpiło 10 zawodników, w tym debiutujący w bramce Filip, pod nieobecność Szymona Rydzewskiego. Zawodnicy z pola zmieniali się grając równy czas gry w formacji ofensywnej jak i defensywnej. Mecz był typowym sprawdzianem treningowym w celu ogrania chłopców na różnych pozycjach i z różnymi zadaniami. Wynik nie był najistotniejszy, ale oczywiście chcieliśmy wygrać. Rywale byli tego dnia lepsi, szybciej operowali piłką i grali odważniej. Spotkanie zakończyło się wygraną Varsovii 14:10, a dla nas było bardzo pożyteczną lekcją, z której wyciągniemy kolejne wnioski do poprawy naszej gry i dalszego rozwoju sportowego.

 

Sobota 24.11.2018 r. godz. 10.00, Boisko w Jadwisinie, czas gry 4 x 15′

KS Sokół Serock – UKS Varsovia 09’ 10:14

(1:3, 1:3, 4:5, 4:3)

Skład Sokoła:

Filip Młynkowski, Patryk Brejnak, Bartosz Druchniak, Krzysztof Gajewski, Kacper Grochowski, Cezary Jędrzejewski, Oskar Kurowski, Jakub Suszczyński, Kamil Szajda, Adam Wawrzyniak.

Gole: Brejnak 3, Grochowski 3, Gajewski 2, Jędrzejewski 1, Szajda 1.

Asysty: Gajewski 2, Druchniak 1, Grochowski 1, Młynkowski 1, Szajda 1.

Trener: Tomasz Luks.

Kolejny sparing:

30.11.2018 r. (piątek) godz. 18.00 FDA Wieliszew – Sokół Serock
(Boisko Orlik w Skrzeszewie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *