W sobotę 12.01.2019 r. nasza drużyna rozegrała pierwszy mecz w nowym roku. Udaliśmy się na rewanż z Varsovią 09′ do Warszawy, a mecz rozegrano pod balonem.

Sparing rozegraliśmy po zaledwie jednym tygodniu treningów w tym roku. Mimo to chłopcy bardzo dobrze realizowali jedno założenie taktyczne, które trenowaliśmy zaledwie na 3 jednostkach treningowych. Poza tym nasza gra skupiała się jak zawsze na odpowiedzialności w strefie defensywnej oraz kreatywności i przebojowości w ofensywie. Chłopcy potrafili w grze z przodu bardzo dobrze ze sobą współpracować i zarówno po akcjach indywidualnych, jak i grupowej współpracy zawodników, strzelaliśmy wypracowane bramki. Wciąż czekamy na powrót do treningów naszego bramkarza Szymiego. Z uwagi na to w bramce z Varsovią zagrało 4 różnych zawodników z pola. Chłopcy zyskali dzięki temu nowe, ciekawe doświadczenie. Po dość wyrównanym meczu przegraliśmy z młodszą drużyną rezultatem 12:8. Rywale byli nieco szybsi i skuteczniejsi pod bramką od nas. Nasza gra może napawać optymizmem, a trener po spotkaniu postawił kilka dobrych i bardzo dobrych ocen poszczególnym zawodnikom, a grę zespołu ocenił jako dobrą.

 

Sobota 12.01.2019 r. godz. 15.30, Boisko w Warszawie, czas gry 4 x 15′

UKS Varsovia 09′ – KS Sokół Serock 12:8

(3:1, 3:3, 3:3, 3:1)

Skład Sokoła:

Patryk Brejnak, Szymon Bogdański, Bartosz Druchniak, Krzysztof Gajewski, Cezary Jędrzejewski, Filip Młynkowski, Nataniel Opałka, Jakub Suszczyński, Kamil Szajda, Adam Wawrzyniak, Sylwester Wójcik.

Gole: Brejnak 4, Gajewski 2, Młynkowski 1, Szajda 1.

Asysty: Gajewski 2, Brejnak, Suszczyński, Wawrzyniak.

Trener: Tomasz Luks.

Kolejny sparing:

19.01.2019 r. (sobota) godz. 11.00 Sokół Orlik E1 niebieska – Sokół Młodzik D1 żółta

(Boisko Orlik w Serocku)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *