We wtorek 30 czerwca, kontynuowaliśmy nasz intensywny tydzień i po zajęciu 2 miejsca w turnieju Ligi Powiatowej pojechaliśmy na sparing z zaprzyjaźnioną drużyną AP 11 Chotomów. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem grupy G- 15:3. W tym spotkaniu było widać naszą przewagę taktyczną oraz w kwestii doświadczenia meczowego. Mimo wyniku- gospodarzom nie można było odmówić woli walki i gry fair play- za co serdecznie dziękujemy. Mecz toczył się w dosyć wysokim tempie, a nasi zawodnicy nie dawali chwili wytchnienia swoim rywalom. Dużo bramek padło po indywidualnych akcjach- za co z jednej strony musimy pochwalić naszych graczy za wysokie umiejętności indywidualne, ale też były momenty w których zabrakło odrobinę gry drużynowej.

Należy wspomnieć, że w meczu tym zadebiutowało w naszych barwach dwóch nowych zawodników z rocznika 2009- Igor Makowski oraz Maksymilian Tyczyński- witamy ich gorąco na pokładzie!
Skład drużyny Sokoła w tym spotkaniu:

Alan Dąbrowski, Artur Kruk, Norbert Kruk, Filip Kalinowski, Gabriel Krawczyk, Igor Rosłon, Jakub Stańczak, Oskar Djaczko, Dawid Wołoszyn, Igor Makowski, Maksymilian Tyczyński, Ksawery Lendzion, Rafał Lagner, Szymon Śledziewski.

Bramki dla drużyny Sokoła zdobyli:

Igor Makowski- 3 gole

Igor Rosłon- 2 gole

Rafał Lagner- 3 gole

Filip Kalinowski- 1 gol

Ksawery Lendzion- 3 gole

Alan Dąbrowski- 1 gol

Szymon Śledziewski- 1 gol

Gabriel Krawczyk- 1 gol

Asysty:

Ksawery Lendzion- 1 asysta

Rafa Lagner- 1 asysta

Szymon Śledziewski- 1 asysta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *