W dniu 23 września młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Sokoła Serock z grupy H zmierzyli się w spotkaniu sparingowym z zespołem UKS Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk. Mecz został rozegrany na orliku w Serocku na sztucznej nawierzchni. Przeciwnik na codzień rozgrywający mecze w lidze MZPN ,był bardzo wymagający dla naszego zespołu. Od początku spotkania nasi zawodnicy próbowali ofensywnymi akcjami nękać obronę przeciwnika. Brakowało dokładnego wykończenia akcji. Przeciwnicy byli skuteczniejsi pod naszą bramką. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Paweł Zimolużyński z rzutu karnego i Arkadiusz Trzonkowski ,który strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi z Pułtuska. Sparing był bardzo pożyteczny i pokazał na tle silnego przeciwnika ,co należy jeszcze poprawić zarówno w taktyce naszego młodego zespołu jak i w grze ofensywnej. Czas gry 6 x 10 minut.

Strzelcy bramek- Paweł Zimolużyński z rzutu karnego oraz Arkadiusz Trzonkowski.

Skład zespołu: Tomasz Marcinkowski, Michał Dawidczyk, Arkadiusz Trzonkowski, Mateusz Druchniak, Ksawery Michowski, Daniel Kanigowski, Krzysztof Borkowski, Dawid Wołoszyn, Wiktor Piotrowski, Maks Tyczyński, Dawid Tyczyński, Olaf Tyczyński oraz Paweł Zimolużyński.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *