IMAG0298

Mecz rozegrany w trudnym okresie ferii zimowych, kiedy zawodnicy wyjeżdżają na  zimowiska i trenują nieregularnie. Mimo wszystko udało się zebrać drużynę i rozegrać bardzo pożyteczny mecz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki występującym w II lidze okręgowej.

Mecz przegrany ale po dobrej staysfakcjonującej grze szczególnie w pierwszej połowie, która zakończyła się remisem 0:0. Założenia meczowe zostały zrealizowane przez chłopców, zabrakło tylko troszkę sił na skutek początków treningów po przerwie świątecznej i dla niektórych po feriach. Cele meczowe polegające na utrzymaniu przy piłce, grze 1 x 1 w ataku i obronie, grze na ścianę,otwieraniu gry, budowaniu i finalizacji gry wg. Narodowgo Modelu Gry zostały zrealizowane w zadawalającym stopniu. Gra w obronie po szybkim doskoku do przeciwnika po stracie, potem cofnięcie do strefy niskiej i odbudowanie ustawienia wyglądała troszkę słabiej, szczególnie w kontekście 2 bramek straconych po kontratakach przeciwnika po naszym rzucie rożnym. Podsumowując dobra i pożyteczna gra na początek nowej rundy rozgrywek.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – AP Sokół OSIR Serock 6:1 (0:0)

Skład: Składanek, Raczkowski, Stępień, Jędrysiak, Petrosyan, Małkiewicz, Rozkosz, Drepsiak

Bramka: Drepsiak as. Składanek