Firma Nafi plisy na dłużej z Sokołem. Nafi już w przeszłości pomagało i wspierało Akademie Piłkarską Sokoła Serock. Od Września wspiera również drużynę seniorów MYDLARZY! Bardzo cieszymy się z faktu że udało się rozszerzyć współpracę mimo aktualnej sytuacji. Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc!

Na Hasło: SOKÓŁ – 10% rabatu na plisy!

WSPÓŁNIE BUDUJEMY przyszłość NASZEGO Klubu!

O Nafi:

Producent plis okiennych

Specjalizujemy się w produkcji plis i ich sprzedaży stacjonarnej jaki i internetowej.

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 10 lat. Nasza wiedza i doświadczenie poparte są pełną satysfakcją zarówno klientów indywidualnych jak i instytucji publicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wzornictwa i kolorystyki plis okiennych.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i odbiorców hurtowych. Firma NAFI to doświadczony producent plis okiennych najwyższej jakości. Oferujemy atrakcyjne ceny, rabaty dla stałych klientów oraz krótki czas realizacji.

PLISY OKIENNE – ŻALUZJE I ROLETY PLISOWANE

Oferowane przez nas produkty stanowią nowość na rynku, jednak szybko zyskują sobie grono wielbicieli z uwagi na ich fantastyczne właściwości, estetyczny wygląd i możliwość dostosowania ich kształtu i rozmiarów do indywidualnych potrzeb, zgodnie z życzeniami i wizją naszych klientów. 

Zapewniamy fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę. Nasz zakład produkcyjny mieści się w Warszawie, natomiast obszar działania to cała Polska.

https://www.plisa.sklep.pl/kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *