szarmach 01   szarmach 02

„…Diabeł czy anioł”.

Spotkanie Andrzeja Szarmacha z kibicami w Serocku!

W piątek 13.10.2017 r liczna grupa zawodników Naszego klubu KS Sokół OSiR Serock miała okazję wziąć udział w bardzo ciekawym spotkaniu zorganizowanym w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury w Serocku z wielokrotnym reprezentantem Polski – Andrzejem Szarmachem oraz dziennikarzem sportowym Jackiem Kurowskim.

„Andrzej Szarmach, światowej sławy piłkarz, jeden z Orłów Górskiego oraz Jacek Kurowski, dziennikarz sportowy, gościli w Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku. Tam promowali książkę pt. Andrzej Szarmach – diabeł czy anioł?

Wieczór z „Diabłem” w Serocku zainaugurował cykl spotkań z wicekrólem strzelców Mistrzostw Świata w Niemczech w 1974 i królem strzelców Igrzysk Olimpijskich w Montrealu w 1976 roku. Podczas spotkania z fanami promował książkę napisaną wspólnie z Jackiem Kurowskim.

Na spotkanie przybyło wielu młodych kibiców, którzy otrzymali autografy od wybitnego piłkarza. Wszyscy mogli posłuchać wielu ciekawych historii związanych z samym bohaterem, jak i o reprezentacji Polski lat 70. i 80. a także o karierze klubowej zawodnika urodzonego w Gdańsku. Rozmowy były bardzo ciekawe i zakończyły się… około godziny 23.00. „

{youtube}J1SgA40ekoM{/youtube}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *