Kolejny sparing rozegraliśmy na boisku w Jadwisinie z drużyną Żbik Nasielsk,nasz rywal dobrze nam znany z ligi powiatowj okazał się drużyną lepszą.Przewaga gości nie podlegała dyskusji ale tylko w pierwszej połowie.W drugiej połowie graliśmy zdecydowanie lepiej i ta część gry zakończyła sie remisem 2:2.W całym meczu zawodnicy realizowali założenia meczowe i stworzyli dużo okazji do strzelenia bramek po dobrych akcjach.Przeciwnicy dominowali fizycznie a nasza drużyna popełniła sporo prostych indywidualnych błędów,które zakończyły sie stratą bramek.Piłkarze oswajają się powoli z grą po 9 zawodników na większym boisku i na spalone,co sprawia narazie problemy.Po analizie i wyciągnięciu wniosków z błędów doświadczenia zebrane podczas tego meczu powinny procentować w przyszłości.

 

AP Sokół OSIR Serock-Żbik Nasielsk 2:7(0:5)

 

Skład:Składanek,Ostrowski,Raczkowski,Kowalewski,Małkiewicz,Kryśkiewicz,Rozkosz,Wdowiak,Winnicki,Przybyszewski,

Rydzewski,Zakrzewska,Ślęzak

 

Bramki:Rydzewski,Składanek 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *