Trampkarz C2 Niebieska!
 Za grupą Trampkarz C2 bardzo intensywny tydzień. W ciągu 7 dni zagraliśmy aż 3 mecze na naszym Stadionie, w których radziliśmy sobie ze zmiennym szczęściem.
W sobotę 18.09. gościliśmy zespół Błyskawicy Warszawa. Nasz zespół mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych podszedł do meczu bardzo zmotywowany i głodny gry. Dowodem tego, była cała pierwsza połowa, w której stworzyliśmy sobie bardzo dużo sytuacji strzeleckich. Akcje tworzyliśmy głównie lewą stroną boiska, na której brylował Michał Błażkowski, notując w tym meczu aż 3 asysty i jedną bramkę. W drugiej połowie to Goście przejęli inicjatywę, spychając Nasz zespół do obrony. W nasze poczynania zaczęła wkradać się nonszalancja i niedokładność co zespół Błyskawicy kilkukrotnie wykorzystał. Mimo strzelenia w meczu aż 8 bramek, musieliśmy do końca zachować czujność, bo Rywale zaczęli odrabiać straty. Udało się jednak dowieźć korzystny wynik do końca i w ten sposób odnieśliśmy pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie.
KS Sokół Serock – Błyskawica Warszawa 8:6
Strzelcy bramek:
Czarek Jędrzejewski ⚽️ ⚽️
Krzysztof Gajewski ⚽️ ⚽️
Kuba Dudek ⚽️ ⚽️ ⚽️
Michał Błażkowski ⚽️
W środę 22.09. do Serocka przyjechała drużyna AP 11 Legionowo. Niestety bardzo słabo weszliśmy w mecz i już kilka minut po rozpoczęciu przegrywaliśmy różnicą 3 bramek. Po takim początku ciężko było nam się otrząsnąć, popełnialiśmy sporo indywidualnych błędów, które Rywale bezwzględnie wykorzystywali. Na drugą połowę wyszliśmy z jasnym zamiarem poprawienia naszej gry, czego efektem była honorowa bramka Krzysztofa Gajewskiego. Mimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji, nie udało się więcej razy pokonać bramkarza Gości. Rywale za to dołożyli kolejne 5 trafień, odnosząc pewne zwycięstwo. Za nami cenna lekcja, z której z pewnością wyciągniemy wiele wniosków.
KS Sokół Serock – AP 11 Legionowo 1:10 (0:5)
Strzelec bramki:
Krzysztof Gajewski ⚽️
W minioną sobotę rywalizowaliśmy z zespołem Zina Warszawa. Goście w pierwszej połowie zdecydowanie przeważali i aż 5cio krotnie znaleźli sposób na sforsowanie naszej obrony. Sokół odpowiedział tylko jednym trafieniem Krzysztofa Gajewskiego. Po przerwie obraz gry uległ zmianie i do głosu zaczął dochodzić nasz zespół. Dużo lepiej radziliśmy sobie w obronie, często odbierając piłkę już w środkowej części boiska. W drugiej połowie padła tylko jedna bramka, której autorem był Czarek Jędrzejewski. Brawa dla całego zespołu za zdecydowaną poprawę gry po przerwie
KS Sokół Serock – Zina Warszawa 2:5 (1:5)
Strzelcy bramek:
Krzysztof Gajewski ⚽️
Czarek Jędrzejewski ⚽️
W tych meczach naszą drużynę reprezentowali:
Marcin Kowalski, Szymon Bogdański, Arkadiusz Trzonkowski, Oskar Kurowski, Krzysztof Gajewski, Gabriel Krawczyk, Cezary Jędrzejewski, Nataniel Opałka, Filip Młynkowski, Patryk Brejnak, Filip Nowak, Adrian Brzeziński, Michał Błażkowski, Piotr Marciniak, Bartosz Golasiński, Natan Szymański, Christian Moyles, Adam Wawrzyniak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *