Od poniedziałku 18 września ruszył nowy wspólny projekt  Klubu Sokół Serock i Ośrodka Sportu i Rekreacji w Serocku Akademia Tenisa Stołowego,odbyły sie pierwsze treningi na hali Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku. Projekt jest realizowany według programu znanego w Polsce i na świecie trenera tenisa stołowgo Jerzego Grycana „Od Marzenia do Mistrzostwa”. Oferta treningów jest skierowana do dziewczynek i chłopców z roczników 2008 i młodszych,zapisy ciągle trwają.

Zapraszamy wszystkich chętnych bezpośrednio na zajęcia na halę w poniedziałek g.17.30, wtorek g.18.30 oraz czwartek g.17.30 lub prosimy o kontakt z opiekunem projektu z ramienia klubu panem Antonim Wieczorkiem tel. 600 938 090.

Treningi są prowadzone pod okiem specjalnie przeszkolonych i doświadczonych trenerów w doskonałych warunkach lokalowych i z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.

Zachęcamy państwa do przyprowadzenia dzieci i spróbowania gry w tenisa stołowego, który jest doskonałą formą spędzenia czasu wolnego rozwijając zainteresowania sportowe jednocześnie wspomagając rozwój fizyczny i psychiczny dziecka.

IMAG0752.jak zmniejszyc fotke pl

IMAG0753.jak zmniejszyc fotke pl

IMAG0755.jak zmniejszyc fotke pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *