W niedzielę 4.03.2018 r. odbył się turniej finałowy 6 edycji Piłkarskiej Ligi Powiatowej – Zima 2017/18. Zawody odbyły się na hali PZSP w Serocku.

Tradycyjnie już do zawodów  przystąpiły dwie nasze drużyny, wzmocnione zawodnikami Filipem Młynkowskim z grupy D i Nataney Szymańskim z grupy E. Niestety nie mogliśmy i tym razem zagrać w optymalnym składzie, ponieważ choroby ponownie wykluczyły paru istotnych zawodników naszego teamu.

Obydwa zespoły zaprezentowały się bardzo pozytywnie. Drużyny AP SOKÓŁ G,  AP SOKÓŁ G/2  uplasowały się odpowiednio na trzecim i czwartym miejscu, zdecydowanie pieczętując miejsce na trzecim stopniu podium w łącznej klasyfikacji halowej PLP ustępując tylko zespołowi WISŁY Jabłonna i ŻBIKA Nasielsk .

W 6 edycji całej edycji strzeliliśmy rywalom 57 goli.

 1. Młynkowski Filip  – 13
 2. Lagner Rafał – 10
 3. Szymański Natan – 10
 4. Śledziewski Szymon –  5
 5. Djaczko Oskar – 4
 6. Krawczyk Gabriel – 3
 7. Rosłon Igor – 3
 8. Bik Bartek – 2
 9. Lendzion Ksawery – 2
 10. Kondracki Henio – 1
 11. Makowski Igor – 1
 12. Dąbrowski Alan – 1
 13. Grabowski Krystian – 1
 14. Trzonkowski Arek – 1

Cieszy ciągle zmniejszający się dystans do dwóch czołowych zespołów tego rocznika grających w PLP. Z turnieju na turniej stawiamy coraz trudniejsze warunki przeciwnikom, którzy nieźle muszą się napocić by osiągnąć w bezpośrednich pojedynkach z nami dobry wynik.

Brawo chłopcy. Tak trzymać  !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *