W dniu 29.01.2017 roku drużyny H i I Akademii Piłkarskiej Sokoła Serock brały udział w turnieju ligi powiatowej ,który odbywał się w Szkole Podstawowej nr.1 w Legionowie. Przed rozpoczęciem turnieju po młodych zawodnikach Akademii było widać ogromną chęć gry i wzięcia udziału w turnieju. Dla niektórych zawodników był to bardzo ważny dzień ,ponieważ debiutowali oni w rozgrywkach ligi powiatowej.

W pierwszym spotkaniu drużyna H AP Sokół Serock nieznacznie uległa 0:2 z FDA Wieliszew. W kolejnym meczu nasza drużyna toczyła wyrównany pojedynek z AMP Legionowo ,przegrywając nieznacznie 0:1. W trzecim meczu turnieju spotkały się naprzeciwko siebie dwa zespoły reprezentujące Akademię Piłkarską Sokoła Serock. W danym spotkaniu grupa H wygrała mecz z grupą I AP Sokół Serock 2:0. Ostatnie mecze turnieju rozgrywanego w Legionowie to porażka ze Żbikiem Nasielsk 0:3 i zwycięstwo z drużyną FDA II Wieliszew 1:0. Zawodnicy grupy H bardzo dobrze zaprezentowali się w turnieju piłkarskim grając odważnie i wykonując postawione przed nimi założenia.

turniej legionowo

Drużyna I Akademii Sokoła Serock w pierwszym spotkaniu przegrała nieznacznie z zespołem FDA II Wieliszew 0:1. W kolejnym spotkaniu po wymianie ciosów nasz zespół przegrał 1:2 z drużyną AMP Legionowo. W meczu z FDA WIeliszew zabrakło szczęścia pod bramką przeciwników, a drużyna z Wieliszewa wygrała 1:0. W ostatnim spotkaniu nasza młoda drużyna skupiając siły wyłącznie na grze ofensywnej nie sprostała Żbikowi Nasielsk tracąc 5 bramek w meczu. Drużyna I Akademii Piłkarskiej Sokoła Serock w pierwszej fazie turnieju solidnie zaprezentowała się na tle innych przeciwników, jednak zespół cały czas pracuje nad utrzymaniem koncentracji w meczu i skutecznością pod bramką przeciwnika. 

Zebrane ,cenne doświadczenia drużyn H i I Akademii Piłkarskiej Sokoła Serock z pewnością zaprocentują w kolejnym turnieju!

Wyniki meczów drużyny H AP Sokoła Serock:

AP Sokół Serock gr.H- FDA Wieliszew- 0:2

AP Sokół Serock gr.H- AMP Legionowo- 0:1

AP Sokół Serock gr.H- AP Sokół Serock gr.I- 2:0 (strzelcy bramek- Marcel Piątak i Filip Małecki)

AP Sokół Serock gr.H- Żbik Nasielsk- 0:3

AP Sokół Seock gr.H- FDA II Wieliszew- 1:0 (strzelec bramki- Marcel Piątak).

Wyniki  meczów drużyny I AP Sokoła Serock:

AP Sokół Serock gr.I- FDA II Wieliszew- 0:1

AP Sokół Serock gr.I-AMP Legionow- 1:2 (strzelec bramki Henryk Kondracki)

AP Sokół Serock gr.I- AP Sokół Serock gr.H- 0:2

AP Sokół Serock gr.I- FDA Wieliszew- 0:1

AP Sokół Serock gr.I- Żbik Nasielsk- 0:5

Skład drużyny H AP Sokoła Serock– Krzysztof Borkowski, Gregorczyk Lena, Kanigowski Daniel, Małecki Filip, Michowski Ksawery, Piątak Marcel i Pindera Wiktor.

Skład drużyny I AP Sokoła Serock– Białowąs Adam, Druchniak Mateusz, Dytyniak Kacper, Jańczak Piotr, Kondracki Henryk, Podgórny Mikołaj,

Świerczyński Antoni. Dawidczyk Michał i Golatowski Krzysztof.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *