W dniu 17.12.2016 r. grupa E Akademii Piłkarskiej Sokoła Serock uczestniczyła w kolejnym turnieju halowej ligi powiatowej. Zmagania piłkarskie odbywały się na hali w Serocku przy Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. Drużyna przed rozpoczęciem turnieju była mocno zmotywowana co było widać od ,,pierwszego gwizdka sędziego”. W pierwszym spotkaniu rywalizowaliśmy z grupą D Akademii Piłkarskiej Sokoła Serock.

turniej 2

Pomimo dobrej gry i wielu dogodnych sytuacji bramkowych nieznacznie przegrywamy bardzo wyrównane spotkanie 0:1. Kolejnym przeciwnikiem naszego zespołu drużyna Wisły Jabłonna. Podczas tego spotkania przeciwnik miał przewagę i w drugiej części spotkania po kontratakach strzelił 3 bramki. Spotkanie wygrywa drużyna Wisły Jabłonna 3:0.

Wchodząc w kolejny etap turnieju w Srocku przyszło Nam zmierzyć się w spotkaniu z grupą F Akademii Piłkarskiej Sokoła Serock. Początek meczu był bardzo udany dla naszej drużyny. Bramkę w pierwszej części meczu zdobywa Adam Wawrzyniak po podaniu Natana Szymańskiego. W kolejnych minutach to grupa F doszła do głosu i strzeliła zasłużoną bramkę wyrównującą. W czasie emocjonującej końcówki spotkania Grzegorz Przybyszewski zagrywa piłkę do Oliwiera Rybickiego ,a nasz zawodnik strzela zwycięską bramkę w ostatniej minucie meczu. Końcowy wynik spotkania to 2:1 dla grupy E.

W następnym meczu czekał na Nas wymagający przeciwnik- zespół FDA Wieliszew. Dane spotkanie toczyło się w dobrym tempie i przyjemnie patrzyło się na poczynania obu zespołów. Dane spotkanie wygrywa zespół FDA Wieliszew 2:0.

W ostatniej potyczce mierzymy się z drugą drużyną z Wieliszewa. Bramkę w tym spotkaniu strzelił Natan Szymański. Rywale doprowadzili jednak do wyrównania. Mimo kilku dogodnych sytuacji w końcówce spotkania wynik meczu nie zmienił się.

W czasie tego turnieju każdy zawodnik grupy E włożył wiele serca, zaangażowania i determinacji. Drużyna pokazała radość z gry w piłkę nożną o czym świadczyć mogą duża ilość składnych akcji i celnych podań. Nasz zespół grał konsekwentnie w obronie i kreatywnie w ofensywie. Cały zespół pokazał się z dobrej strony jednak dalej będziemy pracować nad poszczególnymi elementami ,,rzemiosła piłkarskiego”. Następne turnieje rozpoczynają się już w styczniu. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie! 

Wyniki poszczególnych spotkań turnieju:

AP Sokół Serock gr.E- AP Sokół Serock gr.D- 0:1

AP Sokół Serock gr.E- Wisła Jabłonna- 0:3

AP Sokół Serock gr.E- AP Sokół Serock gr.F- 2:1

AP Sokół Serock gr.E- FDA Wieliszew- 0:2

AP Sokół Serock gr.E- FDA II Wieliszew- 1:1

Strzelcy bramek dla AP Sokół Serock gr.E- Adam Wawrzyniak, Oliwier Rybicki oraz Natan Szymański.

Skład AP Sokół Serock grupa E- Eryk Merda,Franciszek Mioduszewski, Natan Szymański, Adam Wawrzyniak, Aleksander Gębalik, Oliwier Rybicki, Grzegorz Przybyszewski, Nataniel Opałka, Robert Sroczkowski, Adam Nalewajek, Aleksander Osmólski oraz Stanisław Musiał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *