W dniu 17.12.2016 r. grupa E Akademii Piłkarskiej Sokoła Serock uczestniczyła w kolejnym turnieju halowej ligi powiatowej. Zmagania piłkarskie odbywały się na hali w Serocku przy Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. Drużyna przed rozpoczęciem turnieju była mocno zmotywowana co było widać od ,,pierwszego gwizdka sędziego”. W pierwszym spotkaniu rywalizowaliśmy z grupą D Akademii Piłkarskiej Sokoła Serock.

turniej 2

Pomimo dobrej gry i wielu dogodnych sytuacji bramkowych nieznacznie przegrywamy bardzo wyrównane spotkanie 0:1. Kolejnym przeciwnikiem naszego zespołu drużyna Wisły Jabłonna. Podczas tego spotkania przeciwnik miał przewagę i w drugiej części spotkania po kontratakach strzelił 3 bramki. Spotkanie wygrywa drużyna Wisły Jabłonna 3:0.

Wchodząc w kolejny etap turnieju w Srocku przyszło Nam zmierzyć się w spotkaniu z grupą F Akademii Piłkarskiej Sokoła Serock. Początek meczu był bardzo udany dla naszej drużyny. Bramkę w pierwszej części meczu zdobywa Adam Wawrzyniak po podaniu Natana Szymańskiego. W kolejnych minutach to grupa F doszła do głosu i strzeliła zasłużoną bramkę wyrównującą. W czasie emocjonującej końcówki spotkania Grzegorz Przybyszewski zagrywa piłkę do Oliwiera Rybickiego ,a nasz zawodnik strzela zwycięską bramkę w ostatniej minucie meczu. Końcowy wynik spotkania to 2:1 dla grupy E.

W następnym meczu czekał na Nas wymagający przeciwnik- zespół FDA Wieliszew. Dane spotkanie toczyło się w dobrym tempie i przyjemnie patrzyło się na poczynania obu zespołów. Dane spotkanie wygrywa zespół FDA Wieliszew 2:0.

W ostatniej potyczce mierzymy się z drugą drużyną z Wieliszewa. Bramkę w tym spotkaniu strzelił Natan Szymański. Rywale doprowadzili jednak do wyrównania. Mimo kilku dogodnych sytuacji w końcówce spotkania wynik meczu nie zmienił się.

W czasie tego turnieju każdy zawodnik grupy E włożył wiele serca, zaangażowania i determinacji. Drużyna pokazała radość z gry w piłkę nożną o czym świadczyć mogą duża ilość składnych akcji i celnych podań. Nasz zespół grał konsekwentnie w obronie i kreatywnie w ofensywie. Cały zespół pokazał się z dobrej strony jednak dalej będziemy pracować nad poszczególnymi elementami ,,rzemiosła piłkarskiego”. Następne turnieje rozpoczynają się już w styczniu. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie! 

Wyniki poszczególnych spotkań turnieju:

AP Sokół Serock gr.E- AP Sokół Serock gr.D- 0:1

AP Sokół Serock gr.E- Wisła Jabłonna- 0:3

AP Sokół Serock gr.E- AP Sokół Serock gr.F- 2:1

AP Sokół Serock gr.E- FDA Wieliszew- 0:2

AP Sokół Serock gr.E- FDA II Wieliszew- 1:1

Strzelcy bramek dla AP Sokół Serock gr.E- Adam Wawrzyniak, Oliwier Rybicki oraz Natan Szymański.

Skład AP Sokół Serock grupa E- Eryk Merda,Franciszek Mioduszewski, Natan Szymański, Adam Wawrzyniak, Aleksander Gębalik, Oliwier Rybicki, Grzegorz Przybyszewski, Nataniel Opałka, Robert Sroczkowski, Adam Nalewajek, Aleksander Osmólski oraz Stanisław Musiał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *