W dniu 7 października drużyna grupy H Akademii Piłkarskiej Sokoła Serock rozegrała turniej piłkarskiej ligi powiatowej w Jabłonnie. Drużyna była mocno zmotywowana ,a udział w turnieju był dla chłopców nagrodą za wysoką frekwencje i zaangażowanie na treningach. Pierwszy mecz zakończył się bezbramkowym wynikiem z drużyną Gigant Smile- 0:0. Trzeba zaznaczyć, iż w tym spotkaniu powinniśmy prowadzić 1:0 ,ale doskonałej sytuacji nie wykorzystał Dawid Wołoszyn będąc z bramkarzem z Legionowa sam na sam. W drugim spotkaniu nasz zespół podejmował AP 11 Legionowo. W danym pojedynku prowadziliśmy po bramce Krzysztofa Borkowskiego 1:0. Nasz obrońca uderzył bardzo mocno pod poprzeczkę ,a bramkarz rywali nie dosięgnął futbolówki. W końcówce nasza obrona nie upilnowała napastnika zespołu z Legionowa i mecz zakończył się remisem 1:1. W kolejnym spotkaniu grupa H podejmowała zespół AMP GOOL Stanisławów. Mimo świetnych sytuacji Krzysztofa Borkowskiego i Arkadiusza Trzonkowskiego , zawodnicy ze Stanisławowa zdobyli bramki po rzucie karnym i jednym z kontrataków. Ostateczny rezultat 2:0 dla zespołu ze Stanisławowa Pierwszego. W ostatnim spotkaniu grupowym młodzi zawodnicy z Serocka zremisowali z Wisłą Jabłonna 1:1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Michał Dawidczyk. Turniej zakończyliśmy bilansem 2 zdobyte i 4 stracone bramki. Dany turniej pokazał ,że dalej musimy pracować nad skutecznością pod bramką przeciwnika i utrzymywać większą koncentrację w obronie. Jednakże z turnieju w Jabłonnie możemy wyciągnąć jako drużyna kilka pozytywów jak i wniosków na przyszłe turnieje piłkarskie.

Szczegółowe wyniki turnieju:

AP Sokół Serock gr.H- Gigant Smile- 0:0

AP Sokół Serock gr.H- AP 11 Legionowo- 1:1

AP Sokół Serock gr.H- AMP GOOL Stanisławów- 0:2

AP Sokół Serock gr.H- Wisła Jabłonna- 1:1

Strzelcy bramek- 1 bramka- Krzysztof Borkowski oraz Michał Dawidczyk.

Skład drużyny- Ksawery Michowski, Mateusz Druchniak, Krzysztof Borkowski, Michał Dawidczyk, Dawid Wołoszyn, Arkadiusz Trzonkowski, Wiktor Piotrowski, NIkodem Dybcio oraz Maks Tyczyński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *