W dniu 9.09.2017 r. rozpoczęliśmy zmagania w pierwszym turnieju piłkarskim ligi powiatowej w Jadwisinie. Był to pierwszy sprawdzian po obozie dochodzeniowym w Jadwisinie, który odbywał się pod koniec sierpnia. Zawodnicy byli bardzo zmotywowani przed spotkaniami. W trudnej grupie w pierwszym spotkaniu grupa H przegrała z zespołem AMP GOOL Stanisławów 0:4. Następne mecze, w których było dużo walki zakończyły się nieznacznymi porażkami z zespołami AP 11 Legionowo. W tych meczach zdecydowanie zabrakło skuteczności i wykończenia akcji podbramkowych. W ostatnim spotkaniu zespół grupy H z zespołem Żbika Nasielsk zakończył się wynikiem 4:1 dla zespołu z Nasielska, a bramkę dla naszej drużyny zdobył Arkadiusz Trzonkowski wykańczając strzał uderzeniem w okienko bramki zza pola karnego.

Szczegółowe wyniki turnieju:

AP Sokół Serock gr.H-AMP GOOL Stanisławów- 0:4

AP Sokół Serock gr.H-AP 11 Legionowo I- 0:1

AP Sokół Serock gr.H-AP 11Legionowo II- 0:1

AP Sokół Serock gr.H-Żbik Nasielsk- 1:4 (Strzelec bramki- Arkadiusz Trzonkowski)

Skład grupy H- Tomasz Marcinkowski,Mateusz Druchniak, Dawid Wołoszyn, Krzysztof Borkowski, Daniel Kanigowski, Ksawery Michowski, Wiktor Piotrowski, Arkadiusz Trzonkowski oraz Maks Tyczyński. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *