W dniu 24.09.2017 r. drużyna Akademii Piłkarskiej grupy H wzięła udział turnieju ligi powiatowej w Wieliszewie. Rywalizowaliśmy w trudnej grupie ,gdzie po pierwszych mniej udanych spotkaniach z AP 11 Legionowo oraz ze Żbikiem Nasielsk ,nasz zespoł powoli rozkręcał się i zaczął grać bardzo efektownie. W spotkaniu z AMP GOOL Legionowo wygraliśmy 2:0 ,a z Gigant Smile Legionowo 3:1. Duża w tym zasługa duetu zawodników ofensywnych Jakub Stańczak-Dawid Wołoszyn ,którzy co i raz wpisywali się na listę strzelców naszego zespołu. Bardzo dobrze grała para obrońców Arkadiusz Trzonkowski oraz Dawid Tyczyński. W bramce świetnie spisywał się Tomasz Marcinkowski. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce w grupie co dało nam awans do fazy play-off z drużynami z 3-cich miejsc z pozostałych grup. W danej fazie zagraliśmy bardzo zdyscyplinowani taktycznie (zarówno w obronie jak i w ataku). Trzeba podkreślić ,iż w ostatnim meczu piękną bramkę z rzutu wolnego zdobył Dawid Wołoszyn. Był to turniej ,który pokazał ,że w naszej młodej drużynie są jeszcze głębokie rezerwy do gry efektowniej ,a co ważne efektywnej. Drużyna Akademii Piłkarskiej Sokoła Serock grupy H zajęła 6 miejsce na 16 rywalizujących zespołów.

Szczegółowe wyniki turnieju:

AP Sokół Serock gr.H- AP 11 Legionowo- 0:4

AP Sokół Serock gr.H- Gigant Smile Legionowo- 3:1

AP Sokół Serock gr.H- Żbik Nasielsk- 1:2

AP Sokół Serock gr.H- AMP GOOL Legionowo- 2:0

AP Sokół Serock gr.H- AMP GOOL Stanisławów- 1:0

AP Sokół Serock gr. H- Legionovia Legionowo- 2:1

Strzelcy bramek: 3 bramki- Jakub Stańczak, 2 bramki- Arkadiusz Trzonkowski, Dawid Wołoszyn, 1 bramka- samobójcza rywali.

Skład grupy H- Tomasz Marcinkowski, Paweł Zimolużyński, Olaf Tyczyński, Dawid Tyczyński, Dawid Wołoszyn, Jakub Stańczak, Arkadiusz Trzonkowski, Krzysztof Borkowski, Mateusz Druchniak,Wiktor Piotrowski, Michał Dawidczyk oraz Nikodem Dybcio.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *