21985564 10210662266853075 1985206149 o

W środę, 20 września 2017 roku rozegraliśmy mecz z UKS Bródno w ramach III Ligi Okręgowej Trampkarzy C2. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

 Skład: Zyskowski Sz. – Dudkowski R. (Ślęzak M.), Jeż M. (c), Kujawka M., Kowalewski M. (Stępień M.), Oktaba M. (Kryśkiewicz R.), Malanowski D., (Tomalak F.), Ostrowski A.(Bentkowski P.), Kopacz J. (Kaczmarczyk A.), Kurcz Sz. (Przybyszewski K.), Nalazek J.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od dosyć wyrównanej walki w środku pola, z której wyszliśmy zwycięsko. W 8′ po prostopadłym podaniu Jakub Nalazek zgrał piłkę do Jakuba Kopacza a ten z bliskiej odległości pokonał bramkarza. Mimo szybkiego wyjścia na prowadzenia, gra nie do końca układała się naszej drużynie. Brakowało cierpliwości w rozegraniu piłki, przydarzały nam się straty. Dopiero w drugiej części połowy zaczęliśmy grać swobodniej, co przełożyło się na stworzenie kilku sytuacji bramkowych. W 28′ po podłączeniu się do akcji ofensywnej Radka Dudkowskiego padła druga bramka. Nasz prawy obrońca dośrodkował piłkę do Piotra Bentkowskiego, a ten ładnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Mimo wyraźnej przewagi naszej drużyny brakowało wykończenia sytuacji podbramkowych. Wynik do przerwy: 0:2

Po przerwie nasza gra wyglądała zdecydowanie lepiej. Mądrze rozgrywaliśmy piłkę i co jakiś czas tworzyliśmy sytuacje bramkowe. W 39′ nasze prowadzenie podwyższył Rafał Kryśkiewicz, po bardzo ładnym podaniu Daniela Malanowskiego. Od tej pory chłopcy swobodnie rozgrywali piłkę. Kiedy trzeba było rozgrywaliśmy piłkę z tyłu i zagrywaliśmy ją w odpowiednim momencie do przodu. W 63′ spotkania bramkę zdobył Jakub Nalazek po asyście Michała Jeża. Mimo kilku sytuacji bramkowych, nie udało się podwyższyć prowadzenia. Końcowy wynik: 0:4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *