UKS Ostrówek

W niedzielę, 23 kwietnia 2017 roku, o godzinie 17:30 rozegraliśmy spotkanie ligowe z drużyną UKS Ostrówek. Mecz ten odbył się w Wołominie. Mimo nie najlepszej gry odwróciliśmy losy spotkania wygrywając ostatecznie 2:3. Szczegóły w rozwinięciu newsa. 

Skład Sokoła: Zyskowski Sz. – Oktaba M. (Sperczyński T.,Stępień M.), Kujawka M., Jeż M., Szachna K. (Dudkowski R.), Malanowski D., Kaczmarczyk A. (Tomalak F.), Kopacz J. (Kurcz Sz.), Stalmach J. (Bentkowski P.)

Mecz rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem, ze względu na spóźnienie służb medycznych. W pierwszych minutach mieliśmy dwie bardzo dobre okazje do zdobycia gola, jednak w obu sytuacjach zabrakło skuteczności. Mimo stwarzanych okazji, nasza gra pozostawiała sporo do życzenia. W 9′ gospodarze wyszli na prowadzenia , po błędzie indywidualnym jednego z naszych zawodników. Chłopcy zareagowali odpowiednio, ponieważ w 12′ wyrównaliśmy stan meczu po dobrym wykończeniu akcji przez Kubę Stalmacha. Doskonałym podaniem otwierającym popisał się Aleks Kaczmarczyk.W dalszej części meczu zaczęliśmy bardziej kontrolować sytuację, jednak w 18′ znów przydarzył nam się kolejny błąd, który wykorzystali przeciwnicy. Do końca pierwszej połowy zaczęliśmy przejmować inicjatywę, co przełożyło się na zdobycie bramki wyrównującej. W 28′ bramkę zdobył ponownie Kuba Stalmach, tym razem po bardzo dobrym podaniu Franka Tomalaka wzdłuż linii pola karnego. Wynik do przerwy: 2-2

Po przerwie chłopcy poprawili swoją grę. Bardzo dobrze prezentowali się zmiennicy. W kolejnych atakach aktywnie brał udział Szymon Kurcz, który stwarzał mnóstwo okazji do zdobycia gola. Niestety nie byliśmy skuteczni, przez co końcowy rezultat do końca był sprawą otwartą. W 40′ spotkania wyszliśmy na prowadzenie. Tym razem bardzo dobre podanie wykonał rezerwowy – Tomasz Sperczyński, który idealnym podaniem obsłużył Kubę Kopacza,a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem spokojnie skierował piłkę do bramki. Przez kolejne dwadzieścia minut dobrych okazji do podwyższenia wyniku nie wykorzystali ani napastnicy, ani pomocnicy. Mecz zakończył się wygraną: 2:3

Najbliższy mecz ligowy rozegramy dopiero 6 maja o godzinie 18:00. Naszym przeciwnikiem będzie UKS Bródno, z którym zmierzymy się na własnym stadionie.

Plan na najbliższy tydzień:

– wtorek 17:45-19:30 trening-boisko główne OSiR

– czwartek 18:00-19:30 trening-boisko boczne OSiR

– piątek 17:30-19:00 trening-boisko w Jadwisinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *