W sobotę, 29.08.2020, wybraliśmy się na VI etap Legia MTB do Wesołej w Warszawie. Kilka godzin przed wyścigiem dotarła do nas wiadomość o wypadku który miał nasz przyjaciel z Łodzi „Tymon”. Chłopaki z Tramwajarz Łódź nawiązali przyjaźń z naszymi zawodnikami jak i rodzicami. Jeżeli jesteśmy razem na wyścigach, to traktujemy chłopaków którzy jeżdżą w dwójkę jak naszych. Ten wyścig i wszystkie zdobyte medale dedykowaliśmy właśnie TYMONOWI który nie mógł z nami startować i nadal przebywa w Szpitalu! Zdrówka Tymon i wracaj szybko do nas!

#trymajsięTymek #będziedobrze #RazemRazniej

Trasa w Warszawie to prawdziwe MTB. Sam las, mnóstwo korzeni, podjazdy i zjazdy z ostrymi zakrętami. Na dodatek padało całą noc i poranek, więc trasa była bardzo wymagająca. Świetna postawa naszych 11 zawodników pozwoliła wywalczyć 6 medali!

Sandra Nyga- złoto, Kornelia Obrazińska- złoto, Olga Waśniewska- srebro, Oliwia Pitus- brąz, Grzegorz Machałek- srebro, Leon Obraziński- brąz. Brawo Drużyna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *