W Piątek w ramach treningu grupa H ,dzięki uprzejmości Ośrodka Sportu i Rekreacji w Serocku wspólnie oglądała losowanie grup do Mistrzostw Świata w Rosji w 2018 roku. Wielkie losowanie odbyło się w stolicy Rosji- Moskwie. Przed rozpoczęciem losowania każdy z zawodników mógł wytypować własną grupę ,w której Polacy będą rywalizować. Po wytypowaniu swoich grup marzeń chłopcy jeszcze raz przypomnieli sobie jak Polska Reprezentacja wywalczyła awans na mundial. Podczas ceremonii losowania były wielkie emocje. Ostatecznie Polska trafiła do wymagającej grupy H.

Grupa H

1.Polska

2.Kolumbia

3.Senegal

4.Japonia

Najbliżej wytypowania danej grupy byli Mateusz Druchniak, Daniel Kanigowski, Dawid Tyczyński, Arkadiusz Trzonkowski oraz Tomasz Marcinkowski.Wszyscy z wymienonych zawodników z 4-ego koszyka wytypowali Japonię jako rywala Polaków podczas mundialu. Wspólnie z grupą H losowanie w Moskwie oglądał Trener Akademii Piłkarskiej Sokoła Serock- Krzysztof Szymański. 

Teraz z niecierpliwością cała grupa H Akademii Piłkarskiej Sokoła Serock czeka na początek Mundialu w Rosji w 2018 roku! 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *