W sobotę 13.01.2018 r. drużyna AP Sokół Serock gr. D rozegrała grę kontrolną z zespołem Bugu Wyszków rocznik 2008/09 gr. B. Mecz odbył się w hali w Dzierżeninie w czasie 6 x 15 minut.

Mimo rozpoczęcia okresu ferii zimowych na mecz stawiło się 12 zawodników naszej drużyny. Mieliśmy za sobą jedynie 3 treningi w tym roku, więc bazowaliśmy na formie sprzed przerwy świątecznej. Celem meczu było sprawdzenie naszych umiejętności z trochę słabszym przeciwnikiem po roztrenowaniu, aby sprawdzić nasze możliwości po takim „martwym” okresie. Zawodnicy otrzymali oczywiście 2 cele bezpośrednie do realizacji w trakcie gry. Chłopcy wypadli znakomicie, a wynik 40:1 nie wymaga dodatkowego komentarza. Od razu należy zaznaczyć, że drużyna rywali grała swój pierwszy mecz w życiu! Trzeba jednak uczciwie przyznać, że strzelić w meczu 40 goli tracąc przy tym tylko 1 nigdy nie jest łatwo. Z uwagi na poziom sportowy rywali, część goli padło po akcjach indywidualnych lub błędach przeciwnika, ale wiele bramek strzeliliśmy dzięki akcjom zespołowym i dostrzeganiu lepiej ustawionych partnerów. Mimo wysokiego wyniku, który utrzymywał się właściwie od kilkunastu minut gry do końca spotkania, chłopcy grali spokojnie i rozgrywali piłkę, nie myśląc wyłącznie o strzelaniu kolejnych goli. Staraliśmy się rozciągać grę i rozgrywać piłkę od własnej bramki. Skuteczność pod bramką rywali tym razem także nie zawodziła. Mecz w naszym wykonaniu był bardzo dobry, a wszyscy zawodnicy zasłużyli na najwyższą notę głównie dzięki dojrzałej grze zespołowej.
 
Sokół Serock – Bug Wyszków 2008/09 gr. B 40:1
(1:1, 11:0, 8:0, 6:0, 5:0, 9:0).
 
Skład Sokoła:
Kuba Broniszewski – Aleks Osmólski, Oskar Kurowski, Kamil Szajda, Szymon Rydzewski, Krzyś Gajewski, Adam Wawrzyniak, Szymon Bogdański, Bartek Druchniak, Adrian Piekarzewski, Filip Młynkowski, Christian Moyles.
 
Gole:
Moyles 10, Młynkowski 8, Szajda 7, Piekarzewski 4, Gajewski 3, Rydzewski 3, Bogdański 2, Druchniak 2, Kurowski 1.
 
Asysty:
Młynkowski 5, Piekarzewski 4, Rydzewski 3, Moyles 1, Gajewski 1, Kurowski 1, Szajda 1, Bogdański 1. 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *