Wigilia Akademii Piłkarskiej „SOKÓŁ” OSiR Serock – AD. 2016.

W dniu 16.12.2016 r w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury w Serocku, odbyła się wspólna Wigilia Klubowa dla wszystkich zawodników Akademii Piłkarskiej Sokół OSiR Serock, sekcji tenisa stołowego KS Sokół OSiR Serock oraz uczestników Piłkarskich Przedszkoli „Legia Soccer Schools” prowadzonych przez Nasz Klub.

 

15589914_10211555199061451_8588078743460579415_n.jpg

W Świąteczną atmosferę wprowadziła zgromadzonych, Serocka grupa wokalna „KANTYCZKI” prowadzony przez Panią Monikę Misiurę  – wykonując trzy przepiękne kolędy, których w skupieniu i z zapartym tchem wysłuchali nawet najmłodsi uczestnicy imprezy.

W imieniu Klubu, bardzo dziękujemy „KANTYCZKOM” za bezinteresowne i niezapomniane  uatrakcyjnienie Naszego spotkania Wigilijnego.  

Po występie w imieniu trenerów i zarządu, prezes Klubu – Artur Borkowski złożył wszystkim zgromadzonym Życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2017, po czym wszyscy przystąpili do dzielenia się opłatkiem i wzajemnej wymianie życzeń.

W dalszej części trenerzy zabawili się w Świętego Mikołaja wręczając swoim podopiecznym drobne upominki przygotowane przez Zarząd Klubu.

Wszystkim Bardzo Dziękujemy za obecność oraz otrzymane Życzenia.

Zapraszamy do odwiedzenia Galerii zdjęć z Wigilii

http://www.sokolserock.pl/index.php/galeria/akademia/rane/wigilia-akademii-2016-r

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *