W sobotę 16.06.2018 r. na boiskach w Jabłonnie rozegraliśmy ostatni turniej wiosennej edycji Piłkarskiej Ligi Powiatu Legionowskiego w roczniku 2008. Po pięciu turniejach zajęliśmy 2 miejsce w klasyfikacji generalnej ligi, za drużyną AP Gigant Smile.

W kilku słowach wróćmy jeszcze do najsłabszego w naszym wykonaniu 4. turnieju PLP, który został rozegrany w dniu 27.05.2018 r. w Woli Kiełpińskiej. Wówczas zajęliśmy najgorsze jak dotychczas – 4 miejsce w rozgrywkach. Zespół był nieco osłabiony z powodu gorącego okresu komunijnego, jednak to nie może tłumaczyć tak słabej gry.

Skład Sokoła 27.05.2018 r. – 4. turniej PLP Wola Kiełpińska:

Szymon Rydzewski, Aleks Osmólski, Adrian Piekarzewski, Bartosz Druchniak, Christian Moyles, Oskar Kurowski, Rafał Dudkowski, Filip Młynkowski, Szymon Bogdański, Kacper Grochowski.

 

Wyniki meczów 27.05.2018 r. – 4. turniej PLP Wola Kiełpińska:

Sokół D – Gigant Smile 0:4

Sokół D – Sokół E 3:1 (gole: Grochowski 2, Moyles 1)

Sokół D – Wisła Jabłonna 2:4 (gole: Grochowski 1, Młynkowski 1, asysta: Dudkowski)

Sokół D – AMP Gool Stanisławów Pierwszy 4:4 (gole: Rydzewski 2, Grochowski 2, asysta: Piekarzewski 1)

W kończącym cykl turnieju zanotowaliśmy dużo lepszy występ, jednak ostatni mecz pozostawił niedosyt. Na pięć meczów, pierwsze cztery były w naszym wykonaniu dobre, odnotowaliśmy wysokie zwycięstwa i pechowy dla nas remis 1:1 z AP Gigant Smile – najlepszą drużyną ligi wiosennej. Niestety w ostatnim meczu z Wisłą Jabłonna przegraliśmy 1:2, zajmując w sobotnim turnieju 3. miejsce. To nie miało wpływu na końcową klasyfikację, w której utrzymaliśmy 2 pozycję w lidze. Ta lokata dobrze oddawała nasze miejsce wśród obecnych konkurentów. Zwycięzcy z Gigant Smile górowali nad nami w tej rundzie, ale od pozostałych rywali to my byliśmy lepsi.

Skład Sokoła 16.06.2018 r. – 5. turniej PLP Jabłonna:

Kuba Broniszewski, Szymon Rydzewski, Adrian Piekarzewski, Szymon Bogdański, Christian Moyles, Krzysztof Gajewski, Kamil Szajda, Rafał Dudkowski, Michał Błażkowski, Oskar Kurowski, Szymon Rydzewski, Kacper Grochowski.

Wyniki meczów 16.06.2018 r. – 5. turniej PLP Jabłonna:

Sokół D – AMP Gool Stanisławów Pierwszy 4:1 (gole: Grochowski 3, Szajda 1, asysty: Piekarzewski 2, Szajda 1, Moyles 1)

Sokół D – Sokół E 5:0 (gole: Szajda 2, Moyles 2, Rydzewski 1, asysty: Grochowski, Błażkowski, Rydzewski-Kurowski)

Sokół D – Gigant Smile 1:1 (gol: Szajda)

Sokół D – Sokół F 7:0 (gole: Grochowski 3, Rydzewski 2, Błażkowski 1, Szajda 1, asysty: Gajewski 1, Grochowski 1, Bogdański 1, Kurowski 1)

Sokół D – Wisła Jabłonna 1:2 (gol: Szajda, asysta Moyles)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *