paintball

We wtorek, 30 kwietnia, zamiast treningu, zawodnicy wraz z trenerem udali się do Woli Smolanej na trening „strzelecki”. Szczegóły w rozwinięciu.

W ostatnim czasie naszą drużynę zasiliło kilku nowych zawodników. W związku z tym zorganizowaliśmy trening w formie paintballu, aby wzmocnić integrację grupy. Pomysł przypadł do gustu młodym piłkarzom. Około 2 godzinna rozrywka przyniosła dużo emocji i uśmiechu oraz kilka siniaków. Chłopcy zostali podzieleni na dwie drużyny 10-cio osobowe przez p. Piotra Plechawskiego – właściciela firmy paintballowej. Drużyna żółtych rywalizowała z czerwonymi, w kilku konkurencjach. W deatchmatchu, dwukrotnie lepsi byli żółci, podobnie jak przy zadaniu przechwytywania flag z pola gry. Czerwoni zrewanżowali się podczas chowania się przed przeciwnikiem w lesie. Z pewnością w przyszłości będziemy kontynuować różne działania integracyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *