W ciągu trzech dni drużyna gr. D AP Sokół Serock rozegrała dwa mecze sparingowe z nowymi rywalami. Oba spotkania zostały rozegrane w hali.

W sobotę 10.03.2018 r. udaliśmy się na wyjazd do Leoncina, gdzie rywalizowaliśmy z bardzo zróżnicowaną grupą chłopców i dziewcząt. Przeciwnicy byli w większości starsi i silniejsi od nas, co w znacznym stopniu przekładało się na przegrane pojedynki. Mecz zakończył się wysoką przegraną. Powinniśmy strzelić zdecydowanie więcej goli, ale nasi chłopcy mieli problemy ze skutecznością. Dużą korzyścią z meczu był bardzo długi czas gry – aż 140 minut – dzięki czemu zawodnicy zdobyli kolejne bezcenne doświadczenie.

W poniedziałek 12.03.2018 r. gościliśmy w Dzierżeninie zespół WKS Rząśnik rocznik 2007. Grupa, złożona w dużej mierze ze starszych chłopców, była zbliżona warunkami fizycznymi i umiejętnościami do naszego zespołu. Dzięki temu mecz był wyrównany i mogliśmy lepiej przećwiczyć elementy nauczane ostatnio na treningach. Sparing rozegrano w czasie 6 x 15 minut. Nieznacznie wygraliśmy to spotkanie, na co duży wpływ miała równa, pod względem umiejętności, kadra naszej drużyny.

 

Goliat Leoncin 2007 – Sokół Serock 32:10

Skład Sokoła:

Krzysztof Gajewski, Adrian Piekarzewski, Adam Wawrzyniak, Filip Młynkowski, Kacper Grochowski, Patryk Brejnak, Kamil Szajda, Bartosz Druchniak, Oskar Kurowski, Aleks Osmólski, Christian Moyles, Rafał Dudkowski.

Gole:

Brejnak 2, Młynkowski 2, Druchniak 2, Szajda 2, Gajewski 1, Dudkowski 1.

Asysty:

Szajda 2, Brejnak 1.

 

Sokół Serock – WKS Rząśnik 2007 18:15

(0:4, 5:1, 3:1, 6:1, 1:3, 3:5).

Skład Sokoła:

Patryk Brejnak, Aleks Osmólski, Szymon Bogdański, Szymon Rydzewski, Michał Błażkowski, Krzysztof Gajewski, Christian Moyles, Adrian Piekarzewski, Rafał Dudkowski, Kacper Grochowski, Kamil Szajda, Filip Młynkowski, Oskar Kurowski, Adam Wawrzyniak.

Gole:

Grochowski 5, Rydzewski 3, Szajda 3, Kurowski 2, Młynkowski 2, Wawrzyniak 1, Piekarzewski 1, Moyles 1.

Asysty:

Kurowski 3, Grochowski 3, Gajewski 2, Szajda 1, Wawrzyniak 1.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *