W sobotę zakończyliśmy sezon meczem z Bobrem II Tłuszcz.

IMG 20190615 115836.jak zmniejszyc fotke pl

Mecz rozegraliśmy na wyjeździe, szybko objęliśmy prowadzenie i do końca go nie oddaliśmy. Nasza drużyna była zdecydowanie lepsza i zasłużenie wygrała. Zwycięstwo powinno być bardziej okazałe ale tym razem zabrakło skuteczności pod bramką przeciwnika. Chłopcy grali dobrze piłką utrzymując się przy niej długimi okresami i cierpliwie budując akcje ofensywne. Założenia szkoleniowe postawione przed tym meczem były realizowane konsekwentnie do końca meczu co przełożyło się na korzystny wynik. Sezon zakończyliśmy na II miejscu wygrywając 6 meczów i przegrywając dwukrotnie z najlepszą drużyną naszej grupy FFA Warszawa. Sposób gry jaki prezentowali chłopcy jest bardzo zadawalaący a satysfakcja z tego tym większa, że wyniki meczów były korzystne. Cieszy stały postęp wykazywany przez zawodników a wypracowany podczas ciężkiej pracy na treningach, który przekłada się na mecze ligowe.

 

TKS Bóbr II Tłuszcz- KS Sokół Serock 1:4(0:2)

 

Skład: Składanek, Petrosyan, Małkiewicz, Jędrysiak, Wdowiak, Pawłowski, Płoński, Winnicki, Drepsiak, Łostowski, Majewski

 

Bramki: Drepsiak x 3, Winnicki

IMG 20190615 115845.jak zmniejszyc fotke pl

IMG 20190615 120000.jak zmniejszyc fotke pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *