Pierwszy mecz ligowy rozegraliśmy na naszym boisku z Agape III Białołęka.

IMAG0741.jak zmniejszyc fotke pl

Mecz został rozegrany w składach 9 osobowych, co było nowością dla większości zawodników, którzy do tej pory grali w siódemkach. Na boisku od samego początku przewagę miała nasza drużyna i było widać, że bramki są tylko kwestią czasu. Chłlopcy wykonywali wszystkie nałożone zadania meczowe,szczególnie dobrze grali piłką wyprowadzając akcje od swojej bramki. Skuteczność strzelecka również dopisywała i mecz zakończył się wysokim wynikiem na naszą korzyść.

 

Sokół OSIR Serock AP gr.B,C – Agape Białołęka 8:1 (3:0)

 

Skład: Składanek, Sałata, Winnicki, Jędrysiak, Duchnowski, Wdowiak, Małkiewicz, Rozkosz, Petrosyan, Bujanowicz, Ostrowski, Płoński

 

Bramki: Rozkosz x2, Bujanowicz x2, Winnicki, Jedrysiak, Płoński, Duchnowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *